دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 می 2018 ، ساعت 19:10 1,874 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40164
فرماندار آستانه اشرفیه ،

ورزشکاران جوان وموفق در عرصه ورزش ، الگویی برای دیگران هستند.

 

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با قهرمانان مختلف ملی ، آسیایی و جهانی  این شهرستان گفت: ورزشکاران جوان وموفق در عرصه ورزش ، الگویی برای دیگران هستند.

به گزارش جلال شرق ، در یک نشست صمیمی که به همت اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش همگانی  با حضور فرماندار در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزارشد قهرمانان  ورزشکار این شهرستان در عرصه ملی ، آسیایی و جهانی مسائل و تنگناهای مختلف خود را  مطرح و خواستار یک راه کار عملی برای پشتیبانی نیروهای جوان در مسابقات ملی و  برون مرزی شدند.

در این دیدار رحیم حیدری با بیان اینکه این نشست یکی از بهترین نشست های سال ۹۷  با نیروی های جوان قهرمان ، فعال و سخت کوش در عرصه ملی ، آسیایی و جهانی بوده است  اظهار کرد : تلاش و سخت کوشی ، همراه با پشتکار و اراده های مصمم که درشما وجود داشت توانستید موفقیتی   را نصیب خود ف شهر ، استان و کشور کنید.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده    خواستار ایجاد یک کمیته ورزشی با حضور مسئولین ادارات و نهادها و معتمدین   شد و افزود : تلاش خواهیم کرد تا از نهادها و سازمان های ورزشی استان برای حمایت و دلگرمی جوانان ورزشکار استفاده لازم را ببریم .

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه فضای ورزشی مناسب برای تمرین و فراهم کردن حداقل امکانات از امور ابتدایی یک ورزشکار است  ادامه داد: نشست با ورزشکاران ملی و جوان و شنیدن دغدغه های آنان  می تواند در فرآیند  ارائه خدمت به آنان که انتظارات  برحقی در حد یک تجلیل دارند کمک کند.

در پایان به قهرمانان ملی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است