دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
2 جولای 2018 ، ساعت 19:55 1,910 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41622
فرماندار آستانه‌اشرفیه ؛

ورود کالای قاچاق مساوی است با خارج شدن چرخه تولید

فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه کمیسیون  قاچاق و ارز با تأکید بر ضرورت حمایت از کالاهای ایرانی گفت: ورود کالای قاچاق مساوی با خارج شدن چرخه تولید است.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان  اظهار کرد :  یکی از سیاست‌های دولت‌های استعماری واردکردن کالاهای قاچاق  برای خارج کردن تولید در چرخه اقتصاد است که درنهایت به بیکاری و عدم اشتغال منهی می‌شود.

وی بابیان اینکه هیچ‌کس منکر زحمات اعضای ستاد به‌ویژه نیروی انتظامی نیست خواستار هماهنگی‌های لازم در سطح مدیران ستاد قاچاق کالا و ارز برای تسریع درروند و تصمیم‌گیری‌های نهایی شد.

در این نشست قربان رعنای رئوف رئیس اتاق اصناف  با اشاره به هفته اصناف و تقدیر از کارآفرینان نمونه اصناف در بخش تولید  بر ضرورت همکاری‌های لازم و آموزش اصناف تأکید کرد

در ادامه جانشین فرماندهی   نیروی انتظامی ، نماینده اداره شیلات ، معاون شبکه بهداشت و درمان ، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ، رئیس اداره جنگلبانی و رئیس پخش فرآورده‌های نفتی شرق گیلان درباره اقدامات بازرسی و کشفیات و میزان آن به‌صورت داده‌های آماری گزارشی را در جلسه مطرح کردند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است