دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
4 آگوست 2016 ، ساعت 21:25 1,564 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19013

وزیر راه و شهرسازی: ناوگان هوایی کشور متحول می شود

به گزارش جلال شرق، عباس آخوندی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان افزود: امیدواریم بتوانیم با سرمایه گذاری بزرگ برای نوسازی ناوگان هوایی در این حوزه تحول ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه ایران در بخش تحقق سهم خود از صادرات جهانی در حوزه حمل و نقل موفق بوده، ادامه داد: پیش از دولت یازدهم ۵۰۰ سورتی پرواز عبوری در کشور ثبت می شد که این تعداد در حال حاضر به یکهزار و ۵۰ سورتی پرواز از آسمان ایران افزایش یافته است.
وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: هم اکنون کشورهای اسلامی در منطقه دچار آشوب هستند اما در کشور ما امنیت به خوبی برقرار شده که این امر یکی از دلایل افزایش پروازهای عبوری بوده است.
آخوندی گفت: در حوزه راه لرستان نیز اتفاقات خوبی رخ داده که نمونه آن آزادراه خرم آباد – پل زال و خرم آباد – اراک بوده که با بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری، پیشرفت خوبی دارد.
وی اضافه کرد: در جهت توسعه فرودگاه خرم آباد نیز اقدامات مثبتی انجام شده و تعداد پروازها از پنج پرواز در هفته به ۳۱ پرواز افزایش یافته است.
آخوندی بیان کرد: با اجرای طرح توسعه فرودگاه، ۱۱ هزار متر به فضای اپرون (پارکینگ) و ۴۰۰ متر به طول باند اضافه می شود که با اتمام طرح، انجام پروازهای میانبرد این فرودگاه به دور برد اتقا می یابد./ایرنا

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است