یکشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
5 دسامبر 2020 ، ساعت 18:11 551 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63862

دلیل اعلام وضعیت نارنجی شدن شهرستان آستانه اشرفیه /پایش مستمر  در زمان اعمال محدودیت دوردوم  در شهرستان آستانه اشرفیه

فرماندار استانه اشرفیه پس از نشست با ستاد مقابله با کرونای این شهرستان اعلام کرد : عدم رعایت مشاغل ۳ و ۴ در دور دوم محدودیت ها باعث معرفی آنان به مراجع قضایی خواهدشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، دکتر حمید رضایی لاکساری  در آغاز این نشست به اجرای طرح شهید سلیمانی  در شهرستان پرداخت و با اذعان به این که در آغاز اجرای این طرح  دارای اشکالاتی هستیم  که به تدریج برطذرف می شود افزود : در دوره دوم محدودیت ها ذ وضعیت شهرهاتی استان گیلان یا قرمز است یا نارنجی   و امروز چهار شهر رشت ف رودبار ، تالش و آستارا  قرمز و بقیه شهرهای گیلان نارنجی اعلام شده است .

وی با اعلام مشاغل گروه سوم  و چهارم که در وضعیت نارنجی باید تعطیل شوند  و اعمال این محدودیت ها باید از ساعت صفر   روز شنبه  اجرایی شود اظهار کرد : ورود خود روهای شخصی شهرهای نارنجی   به دیگر شهرهای  ممنوع  است و مشمول جریمه و اعمال ماده قانونی  خواهند شد.

وی تاکید کردذ : آن دسته از مشاغلی که باید در گروه سوم و چهارم اهم از اصناف و مراکز خصوصی   موارد دستورالعمل ابلاغی ستاد کرونا را رعایت نکنند این مراکز و اصناف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی در بخش پایانی خواستار پایش مستمر از سوی مرکز بهداشت و درمان شهرستان و دیگر نهادهای ذیربط  که تا پایان آذر اعلام شده است در زمان اعمال محدودیت ها شد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است