چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
6 ژانویه 2020 ، ساعت 12:20 448 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57388
امام جمعه آستانه اشرفیه در مراسم راه پیمایی عزاداری سردار سلیمانی ؛

ولایتمداری سپبهد شهیدقاسم سلیمانی ؛ تحول و انقلاب روحی  را در مردم ایجاد کرده است + تصاویر عزاداری

امام جمعه آستانه اشرفیه در احتماع بزرگ  عزاداری سردار سلیمانی سطح تحول و انقلاب روحی مردم را نسبت به آن شهید  ؛عاشق  و ذوب ولایت آن سردار بزرگ اسلام  عنوان کرد .

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی جلال شرق ، مردم مذهبی آستانه اشرفیه در یک حرکت خود جوش و نمادین  همزمان با تشیع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران و اقامه نماز از سوی مقام معظم رهبری بر پیکر آن شهید سرافزاز ، اقدام به یک راه پیمائی عزاداری از مکان کانون فرهنگی  بسیج مقاومت تا صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) کردند.

حجت الاسلام احمد طیبی طی سخنانی گفت:جنب و جوش  و ابراز احساساتی  که با شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در سطح دنیا ، منطقه و کشور مشاهده می کنیم این سطح تحول  و انقلاب روحی  در این است که سردار سلیمانی عاشق و ذوب ولایت بود.

وی افزود : اگر می خواهیم کشوری عزتمند داشته باشیم راهی جز اطاعت از عظمای ولایت و مقام رهبری نیست.

امام جمعه  آستانه اشرفیه با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای کمتر کسی به این میزان به هنگام  نماز بر سر جنازه اش گریه  کردند خاطر نشان کرد: هنوز بدنش به خاک سپرده نشده است که در کشور  ما تمام محدودیت های انرژی هسته ای برداشته می شود و در مجلس عراق شعار مرگ بر امریکا سرداده می شود که سابقه نداشته است  و اعلام خروج نیروهای امریکایی را مطرح می کنند .

گفتنی است مردم عزادار استانه اشرفیه با اجتماع در صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع )  با نوحه خوانی یکی از مداحان و ذاکران اهلبیت به سینه زنی و عزداری پرداختند  و شعار هیهات من الذله ، مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل سردادند.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است