دوشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
آخرین اخبار
20 ژانویه 2020 ، ساعت 10:22 53 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57728

پرداخت ۴۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به۸۹ نفر از مددجویان آستانه اشرفیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آستانه اشرفیه گفت: از ابتدای امسال ۴۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از تسهیلات بخش اشتغال به ۸۹ نفر از مددجویان فرزندان مجرد تحت پوشش این کمیته پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ؛عباس رضوی افزود: با پرداخت این تسهیلات ۸۹ طرح اشتغالزا در زمینه های کشاورزی، خدمات، دامداری، صنفی، مشاغل خانگی و …توسط مددجویان تحت پوشش منطقه راه اندازی شده است

وی توانمند سازی افراد تحت پوشش را از برنامه ها و سیاست های کمیته امداد امام خمینی (ره) دانست و اظهار کرد : پرداخت این میزان تسهیلات از محل اعتبارات توسعه روستایی و همچنین تبصره طرح های بخش اشتغال بانک ها صورت گرفته است.

به گفته رضوی، سهم تسهیلات اشتغالزا کمیته امداد این شهرستان در سال ۹۸، رقمی حدود ۶۷ میلیارد ریال است که مابقی اعتبارات نیز تا پایان سال جذب و به مددجویان تحت پوشش پرداخت می شود.

وی ادامه داد : با جذب و پرداخت مابقی تسهیلات اشتغالزا تعداد مددجویانی که از این تسهیلات برخوردار می شوند به ۲۰۰ نفر افزایش می یابد.

رضوی در پایان  یادآور شد: حدود ۷ هزار نفر در قالب ۴ هزار و ۳۶۲ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) آستانه اشرفیه قرار دارد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است