دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 آگوست 2018 ، ساعت 15:20 1,587 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43136
در دومین روز از هفته دولت ؛

پروژه های صنعت برق و یک واحد گردشگری خانه روستایی در آستانه اشرفیه افتتاح شد

در دومین روز از هفته دولت وبا حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان ،پروژه های صنعت برق آستانه اشرفیه  و یک واحد گردشگری خانه روستایی  مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش جلال شرق ،  رئیس اداره توزیع برق آستانه اشرفیه در مراسم افتتاح از دو پست تقویت فشار  در خیابان سلیمانی کورکاء گفت: طی یک سال کاری دولت از ۹۶ تا ۹۷ بالغ بر  ۶۰۰ عنوان پروژه  در بخش صنعت برق  با هزینه اعتباری ۷۲میلیارد ریال  هزینه اجرا شده است که امروز به صورت نمادین یکی از پروژه ها افتتاح می شود.

سید رسول اشرف هزینه های مصرق شده در صنعت برق شهرستان آستانه اشرفیه را در بخش های احداث شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی ، احداث پست توزیع برق هوایی و زمینی ، احداث شبکه فشار ضعیف  زمینی و هوایی  ، اصلاح شبکه فشار ضعیف و متوسط  هوایی ، اصلاح و احداث شبکه روشنایی معابر و نگه داری و بهره برداری  نام برد.

وی از در دست اقدام بودن ۷۹۰ پروژه با اعتبار ۸۷ میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد که بخشی از این پروژه ها در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار گیرد.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز در این آئین گفت: نهایت تلاش مسئولین شهرستان در این است که باری از دوش مردم برداشته شود و باید قدر دان مدیران این شهرستان باشیم .

رحیم حیدری افزود : نظام جمهوری اسلامی، موضوع استقلال را در راس همه کارها قرار داده است  و تاکنون با تکیه بر استقلال در تمام عرصه های مختلف توانسته ایم دستاوردهای خوبی داشته باشیم .

هم چنین یک واحد گردشگری خانه روستایی  و پل چوبی   در روستای کیسم بالا  با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی  و اعضای شورا و دهیاران منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت.

بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه ضمن تبریک هفته دولت  به دولتمردان و ملت شریف ایران گفت: واحد گردشگری  خانه روستایی  کیسم بالا در زمینی به وسعت ۵ هکتار  و با زیر بنای ۱۳۵ متر مربع احداث شده است که در اجرای این عملیات مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مهندس محمد حسن خواه افزود :  مجتمع پارک انواع بازی و ست ورزشی   با صرف هزینه ۶۵۰میلیون ریال  در کنار واحد گردشگری خانه روستایی  احداث شده است  که در ایجاد فضای تفریح و سرگرمی و پرداختن به انواع ورزش همگانی برای مردم این منطقه و گردشگران فراهم شده است.

وی از بهره برداری  همزمان چند پروژه در آئین بهره برداری از واحد گردشگری خانه روستایی در این دهستان خبر داد و افزود : این پروژه ها در بخش های زیر سازی ، آسفالت  ، روشنایی معابر و … بوده است که  جمعاً مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است