پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
18 می 2020 ، ساعت 17:01 103 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60487

پلمب یک واحد غیرمجاز بسته بندی الکل در گیلان

یک واحد غیرمجاز بسته بندی الکل در گیلان پلمب شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر گفت: تیمی متشکل از نمایندگان ادارات تعزیرات ، مرکز بهداشت و دستگاه امنیتی با محوریت و دبیری حراست سازمان صمت گیلان اقدام به رصد، پیگیری و پلمپ مراکز غیرمجاز تولیدات فاقد استاندارد و مجوزهای لازم در سطح استان می نمایند.

فرهاد دلق پوش افزود: در سه ماه گذشته برخی از سوداگران سلامت مردم با سوءاستفاده از شرایط بوجودآمده در ایام کرونا مشابه این شرکت غیرمجاز، دست به اقدامات غیرقانونی زدند که با برخورد شدید مواجه شدند.
وی ؛ پلمب این واحد غیر مجاز را تشریح و عنوان کرد: این واحد نیز اقدام به دریافت الکل از استانهای دیگر می نمود و بدون نظارت علوم پزشکی، به صورت زیرزمینی مواد ضدعفونی تولید و در استان توزیع می کرد.
دلق پوش  افزود: طبق برآورد اولیه توسط کارشناسان معاونت غذا و دارو و باستناد فاکتورهای مکشوفه و اقرار متهم ارزش کالاهای توزیع شده حدودا ۱۳ میلیارد تومان برآورد شده است که نیاز به بررسی بیشتر پرونده دارد.
رئیس سازمان صمت گیلان، برخورد قاطع با چنین تخلفاتی را لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: مردم شریف استان در صورت مشاهده چنین مواردی، سریعاً به سامانه ۱۲۴ این سازمان و ۱۳۵ تعزیرات گزارش نمایند.
دکتر دلق پوش میزان برآورد اولیه الکل مصرف شده را حدود ۳۳۰ هزار لیتر اعلام کرد و گفت: پس از کشف این واحد غیرمجاز در طبقه چهارم یک واحد تجاری در شهر رشت با دستور مقام قضایی واحد فوق پلمب شد و متهم بازداشت و پرونده در اختیار اداره کل تعزیرات قرار گرفته است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است