چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
27 ژانویه 2020 ، ساعت 12:03 436 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57926
با تلاش امور فرهنگی و مدیریت پسماند شهرداری ؛

پویش « شهر پاک ، هوای پاک » در آستانه اشرفیه برگزار شد  + تصاویر

شهردار آستانه اشرفیه  پیش از ظهر امروز در  مراسم « پویش شهر پاک ، هوای پاک » که در مجموعه خانه روستایی پارک ساحلی جنگلی این شهرستان برگزارشد گفت: کاشت و توزیع ۱۵هزار اصله نهال درخت امسال توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ، محمد دانش شکیب  با توجه به مجموعه فضای پارک ساحلی و تاثیر آن بر ایجاد هوای پاک در این شهرستان  اظهار کرد :  در پویشی که از سوی امور فرهنگی شورا و شهرداری در مدارس شهرستان برگزارشد  بسیاری از شما دانش آموزان دغدغه هایی را بیان کردید  که می تواند چراغ راه ما برای ایجاد یک فضای زندگی سالم با هوای پاک برای نسل شما باشد.

وی با بیان اینکه تا کنون در سطح شهر طی یک سال  درختکاری بیش از ۵هزار اصله درخت غرس و بیش از ۱۰هزار اصله نیز به طور رایگان بین شهروندان توزیع شده است افزود : در تلاش هستیم همین روند را با همکاری ادارات محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیز داری ادامه دهیم  تا با کاشت درخت در تولید ه.ای پاک نقشی داشته باشیم.

شهردار آستانه اشرفیه از دانش آموزان حاضر در این پویش درخواست کرد  که با نگه داری و آسیب نرساندن به درختان در مراقبت از هوای پاک  کوشا باشند.

در ادامه این پویش جعفر میرزایی رئیس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه نیز بر ضرورت حفاظت از درختان و عدم ایجاد آلودگی محیطی با نریختن زباله و همکاری دانش آموزان در کاشت و نگه داری نهال های درختان مطالبی را بیان کرد.

اجرای سرود توسط کودکان مهد کودک مهستان و یک تئاتر خیابانی توسط گروه تی تی  با مضمون زیست محیطی ، اهدای لوح تقدیر و هدیه به برگزیدگان پویش « پویش شهر پاک ، هوای پاک » از دیگر برنامه های این مراسم بود

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است