چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
15 ژانویه 2020 ، ساعت 13:25 347 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57625
رئیس شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه ؛

پیشرفت آموزش و پرورش نیازمند تعامل همه دستگاه های کشور است

رئیس شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه در نشست پیش از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه  گفت: پیشرفت آموزش و پرورش نیازمند تعامل همه دستگاه های کشور است.

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ، یونس محمودی  با توجه به حضور سفیر انگلیس در اجتماعات غیر قانونی  اخیر در دانشگاه امیر کبیر اظهار کرد : دستگیری سفیر انگلیس  و حضور وی نشان از سیاست مزوّرانه انگلیس در طی ادوار گذشته بوده است.

فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه سیاست و تفکر  سردمداران انگلیس ، استثمار ، استعمار و استبداد است  افزود : همراهی و تایید دولت انگلیس  با دولت امریکا  در شهادت سپبهد سلیمانی  نشان از همسوئی  اهداف این دو کشور و دشمنی علیه مردم و نظام  است.

نماینده عالی دولت در شهرستان  خواستار پیگیری همه مصوبات شورای آموزش و پرورش  شد و افزود : فعالیت ها و برنامه های شورای آموزش و پرورش که مدوّن  شده است باید اجرائی شود.

محمودی اعضای شورای آموزش و پرورش را مظهر تفکر جمعی  این نهاد برشمرد  و بیان کرد : سیاست های آموزش و پرورش چند سویه و جامع الاطراف بوده و پیشرفت آن نیازمند تعامل همه دستگاه های اجرایی است.

فرماندار آستانه اشرفیه در بخشی دیگر به پروژه های عمرانی آموزش و پرورش و برپایی نمایشگاه فرهنگی و تقدیر از شهدای فرهنگی در دهه فجر خبر داد  و از همه دستگاه های فرهنگی خواست در برپایی نمایشگاه فرهنگی نقش بسزائی داشته باشند.

در این نشست محمد رضا سیرتی دبیر شورای  آموزش و پرورش گزارشی از برنامه ها ی پیش رو و اقدامات انجام گرفته را ارائه داد.

کارشناس حقوقی آموزش و پرورش نیز با بیان اینکه ۱۱ واحد آموزشی در این شهرستان دارای سند بوده ودریافت سند  ۲۳ واحد دیگر آموزشی در دست اقدام است گزارشی را از روند قضائی پرونده دبستان شاهد و جلوگیری از اجرای حکم ارائه کرد.

ارائه گزارش از عملکرد و برنامه های پیش رو کارشناسی سواد آموزی و اقدامات مدیریت آموزش و پروش در خصوص هفته شورای آموزش و پرورش و بیان دیدگاه های اعضای در باره چالش های فرا رو و تنگناهای موجود آموزشی و پرورشی  از دیگر مباحث نشست شورای آموزش و پرورش آستانه اشرفیه بود.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است