سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۵:۵۳ 331 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37274

پیشرفت و توسعه دانش‌آموزان زمانی تحقق خواهد یافت که والدین خود را در کنار مدرسه و معلم ببینند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در جشن انقلاب آموزشگاه شهدای ۲ روستای دستک گفت: پیشرفت و توسعه دانش‌آموزان زمانی تحقق خواهد یافت که والدین خود را در کنار مدرسه و معلم ببینند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، محمدحسین قربانی بابیان اینکه وظیفه‌ای که بر دوش والدین است به‌مراتب سنگین‌تر از وظیفه مسئولین ، مدیران، معلمان است اظهار کرد: رسالت اولویت در این هجمه فرهنگی برای هدایت فرزندان خود بسیار سنگین است.

وی به نقش پررنگ اولیا در کنار دانش‌آموز در مراکز تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: همه والدین امیدشان پیشرفت دانش‌آموزان آن‌هاست و ما روزی می‌توانیم خوشبختی فرزندانمان را ببینیم و پیشرفت و توسعه آن‌ها را مهیا کنیم که خودمان را در کنار معلم و مدرسه ببینیم.

قربانی با یاد و خاطره امام راحل بیان کرد: ما سر سفره‌ای نشسته‌ایم که امام راحل ما را از گمراهی و جهالت نجات داد و شهدایی که از همین مدارس برخاستند مایه عزت و سربلندی ایران و اسلام شدند و این فضای خوب و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

در این مراسم بسیار زیبا که با شرکت گسترده اولیای دانش‌آموزان همراه با برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و محصولات غذایی برگزارشده بود، دانش‌آموزانم شهدای ۲ دستک با پوشش بسیار زیبای محلی آذین‌بندی محل مراسم به استقبال مدعوین رفتند.

گفتنی است رئیس آموزش‌وپرورش بندر کیاشهر طی سخنان کوتاهی از حضور مسئولین ازجمله امام‌جمعه بندر کیاشهر، بخشدار و جمعی از روسای ادارات شهرستان و نمایندگان اداره کل آموزش‌وپرورش استانم تقدیر کرد.

در این مراسم بنا به پیشنهاد شورای آموز شو پرو. ر ش کیاشهر و رایزنی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی بنیاد برکت هزینه ساخت دبستان شهدای ۲ دستک را بر عهده گرفت تا این مدرسه که بافقت قدیمی دارد تخریب و نوسازی گردد.

اهدای جوایز به دانش‌آموزان و معلمان آموزشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است