چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 جولای 2020 ، ساعت 17:59 621 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :61851
امام جمعه بندر کیاشهر؛

چرا با عضو شورای شهری که می گوید درب شورا را باید بست برخورد نمی شود

امام جمعه کیاشهر در خطبه های نمازجمعه این هفته  ضمن اظهار گله مندی ازعدم مدیریت در شورای اسلامی شهر کیاشهر گفت :چرا با عضو شورای شهری که می گوید درب شورا را باید بست برخورد نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛حجت الاسلام نصرت امیدی با بیان این که ما نباید هرهفته در مورد قضیه شهرداری صحبت کنیم اظهار کرد: انتظار ما این است که مسئولین استان  در اسرع وقت نسبت به قضیه شهرداری  و شهردار تعیین و تکلیف صورت پذیرد.

خطیب نماز جمعه باتوجه به اتمام مسئولیت سرپرست شهرداری ازسوی شورای شهر و عدم مدیریت صحیح برخی از اعضای شورای شهر که برای انجام امور جاری مردم به سرپرست سابق شهرداری حق امضا  هم ندادند افزود:برخی از اعضای شورای شهر کیاشهر عملآ نشان می دهند که دغدغه ای برای مردم و برای عمران وآبادانی شهر ندارند.

وی به بعضی از اقدامات عملی اعضای شورای شهر کیاشهر  اشاره کرد و گفت: وقتی یکی از اعضای شورا بگویند که درب شورا را باید ببندند، مگر می شود؟چرا نباید با این چنین عضوی از شورا  برخورد کرد ؟!

امام جمعه کیاشهر با تاکید بر این نکته که در نظام اسلامی نباید اجازه ای  برای عرض اندام کردن این گونه اقدامات داد تصریح کرد: ماواقعا  از این رفتار نابهنجار گلایه داریم ، بنده بشدت گله مندم و  قرار نیست هرهفته بیاییم و درمورد موضوع مشخص و معین و اتفاقات این گونه موضع گیری کنیم و با مردم سخن بگوئیم

حجت اسلام امیدی عدم برخورد با اعضای شورای  که مسئولیت پذیر نیستند  نگران کننده  عنوان کرد و خاطر نشان کرد: بنده نگرانی عمیق خودم را درمورد این قضیه اعلام و ابراز می دارم و  امیدوارم دراین زمینه مسئولان مربوطه تصمیم سریع ، عاقلانه و بهنگامی  داشته باشند.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است