چهارشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۴۹ 1,531 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40067

چشم به راهم و به بهانه تو می نویسم ؛

🌹🌹چشم به راهم و به بهانه تو می نویسم ؛

✍به قلم ؛ مدیر مسئول

🌲🌲همه به احترام تو قیام کرده اند!!!!

آقای من ! سرمستان عاشق در هر کوی و برزن صدای پای آمدنت را نوید می دهند و هریک از خاکیان به دور مانده از عدالت به اندازه بضاعتش، چون رهگذران مدهوش تلاش می کنند تا رایحه روح بخش وجودت را در دلشان، چون پرستوهای عاشق به انوار محبت و نوازشگرت به پرواز در آورند تا  گوشه چشمی از وجود مبارکت به تمنایی ، سر سودایی را به نظاره بنشینند و شفاعتت را بادر رکاب بودنت سرمه توتیای چشمانشان کنند.

🌲براستی کدامین واژگان می توانند توصیف شور و شعور عاشقانت را بیان کنند که همه در انتظار یک جاده نورانی ندای « اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ » را برای وجود نازنینت سر می دهند.

🌲دیشب دل عاشقانت چون تمام شهرم ، حال و هوایی خاص داشت و دوستداران مکتب تو همه به احترام وجود نازنینت قیام کرده بودند و بضاعت آنان ، واژگانی از جنس دعا ؛ که دست هایشان بر بلندای عالم عرش هم نوا با ملکوتیان « یَا مَوْلانَا یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ » را سر می دادند .

🌲آری !! آستانه اشرفیه ؛ دارالمومنین استان گیلان شبی پر از جشن و انتظار را به سر برد و در دست هر نوجوان ، جوان ، مرد ، زن ، دختر و پسر ، دانش آموز و دانشجو ، کشاورز و بازاری ، تاجر و دانشگاهی ، مسئول ومدیر ،  دُرّ دانه ی شکوفه های بهاری نامت بود که بوی خوشش را به مشام خود حس می کردند  و از بوی فرح بخش نسیم وجودت « مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید » روح خود را پالایش و به عطر وجودت شستشو می دادند .

🌲آقای من ! « اکْفِیَانِی فَإِنَّکُمَا کَافِیَانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکُمَا نَاصِرَانِ » و من نیز به عشق ولادت تو قلم ناچیزم را برایت نگاشتم و به چشم انتظار تو ، هم چون دیگر منتظرانت بر پا خاستم و می دانم که درختان نیز به احترام تو قیام کرده اند و بهار نیز از رایحه خوش تو، زمین را سر سبز و حیات مرده را زندگی دیگر داده است .

🌲جان من ! فرج نورانییت ، جهالت زمانه را خواهد سترد و دل مستضعفین را شاد، چون باور داریم که روزی تو خواهی آمد و زمین را از آن وارثان واقعی خواهی کرد« وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ» و این وعده الهی است زیرا پیامبررحمت ( ص ) در کلام وحی، بار دیگر این بشارت را داد« بَقِیَّهُ اللّهِ خَیْرٌ لَّکُمْ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ وَمَا أَنَاْ عَلَیْکُم بِحَفِیظٍ »

🌺مرتضی لطفی نژاد جلالی 🌺

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است