سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۰:۳۱ 116 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49939

چهل و هشتمین بزرگداشت دکتر محمد معین روز ۱۳ تیر برگزار می شود.

چهل و هشتمین بزرگداشت دکتر محمد معین روزپنجشنبه  ۱۳ تیرماه ۹۸   با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه در جمع اعضای ستاد برگزاری چهل و هشتمین بزرگداشت دکتر محمد معین که در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد ضمن بررسی ابعاد مختلف بزرگداشت معین در سال گذشته   گفت: اجرای یک قطعه موسیقی سنتی و تلفیقی از فرهنگ و هنر به همراه تجلیل از نخبگان شهرستان در حوزه شعر و ادب  از نکات مورد توجه مخاطبین ما در سال گذشته بوده است.

عدم هماهنگی در پذیرایی از مهمانان ، استفاده از یک مجری کارشناس توانمند در برنامه ،  برگزاری مسابقه انشاء نویسی در بین دانش آموزان با صلاحدید خانواده دکتر معین ، زمان برگزاری و استفاده از دکور و سن متناسب با فضای موجود  از دیگر مواردی بود که کمیل شریفی به آنان اشاره کرد.

در ادامه این نشست جواد زوار جلالی نماینده دانشگاه گیلان در این نشست پیشنهادهای را  با تقارن روز قلم با بزرگداشت معین  مطرح و مقررشد که در نشست بعدی  تصمیمات لازم اتخاذ شود.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز طی سخنانی کوتاه خواستار استقاده از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم شد و با اشاره به پیگیری تاسیس بنیاد دکتر معین  و مسائل مطرح شده مطالبی را بیان کرد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است