یکشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
15 آوریل 2019 ، ساعت 18:49 819 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49189
شهردار آستانه اشرفیه؛

کارفرهنگی  شاخص در آرامگاه معین به عنوان نماد  فرهنگی انجام نمی گیرد.

شهردار آستانه اشرفیه در دومین جلسه کمیته فرهنگی ، اجتماعی و سلامت ستاد باز آفرینی این شهرستان که در دفتر شهرداری برگزارشد گفت: کارفرهنگی  شاخص در آرامگاه معین به عنوان نماد  فرهنگی  شهرستان انجام نمی گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، محمد دانش شکیب با اشاره به طرح موضوعات جلسه در خصوص ساماندهی و مکانیزاسیون جمع آوری زباله های شهری اظهار کرد :  به طور میانگین روزانه حداقل ۵۰ تن زباله از سطح شهر جمع آوری می شود  که نیازمند ساماندهی و همکاری همه متولیان امور است.

وی در خصوص احداث سن نمایش تئاتر خیابانی در محوطه آرامگاه معین افزود : در حالی که آرامگاه معین به عنوان نماد فر هنگی شهر مطرح است ولی عملاً کارفرهنگی انجام نمی گیرد و مراسم سالگرد دکتر معین نیز شبیه یک مجلس ترحیم است  و هرساله از موضوع فرهنگی فاصله گرفته می شود.

در این نشست هریک از اعضای کمیته درباره دو موضوع مطرح شده کمیته فرهنگی ، اجتماعی وسلامت  به بیان دیدگاه های خود در باره ساماندهی زباله و اجرای یک کار فرهنگی پایدار در آرامگاه معین  پرداختند.

در پایان نیز رحیم حیدری فرماندار آستانه اشرفیه خواستار  بررسی بیشتر درباره موضوع احداث سن نمایش تئاتر خیابانی  بر اساس طرح جامع شهری شد و مقرر شد موضوع احداث سن نمایش در کمیته های تخصصی با حضور طراح و مشاور طرح بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است