شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 می 2016 ، ساعت 21:56 1,396 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14919

کاروان پیاده زائران حضرت امام نمادی از عشق و علاقمندی است.

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت:  کاروان پیاده زائرین پیاده حضرت امام نمادی از عشق و علاقمندی و دوستداران آن حضرت است.

به گزارش جلال شرق ،  یونس رنجکش در جلسه هماهنگی مسوولان ستادهای بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) استانهای گیلان و قزوین در پشتیبانی از کاروان پیاده زائران امام خمینی استان افزود: این حرکت ماندگار که ۲۵ سال است ادامه دارد یک اقدام ارزشمند و از سرمایه های اجتماعی است.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم در هماهنگی ها وحمایت و پشتیبانی های لازم از این کاروان سهم بسزایی در ارج گذاری به مقام والای بنیانگذار جمهوری اسلامی داشته باشیم.

دبیر ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) استان گیلان یاد آور شد: این کاروان که هرساله با پشتیبانی های سپاه قدس گیلان  و مساعدت فرمانداران و استانداری و سایر دستگاهها انجام می شود امسال نیز با هماهنگی ها و پشتبانی های بهتر صورت گرفته و تاکیدات لازم از سوی مسوولان ارشد استان در زمینه شده است.

وی اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا با شناسایی کاستی های گذشته در رفع آنها با هماهنگی های بهتر بکوشیم که در این زمینه هیچگونه وجود ندارد و تمامی دستگاههای اجرایی و مسوولان آنان عاشقانه همکاری دارند.

وی ضمن تشکر از مساعدت وهمراهی های مسوولان استانداری های قزوین،البرز وتهران اضافه کرد: اگر همراهی های این استانها که در مسیر حرکت کاروانها قرار دارند نبود این حرکت مردمی شاید با مشکل روبرو می شد که در این میان تلاشهای صادقانه و همکاریهای مردم و مسوولان این استانها ستودنی است.

به گفته وی، همه امکانات وبرنامه ریزی ها برای اعزام کاروان پیاده زائرین حضرت امام (ره) در استان فراهم است که امیدواریم با پشتیبانی های انجام گرفته این کاروان که از پنجم خرداد ماه اعزام و به مدت ۱۰ روز در مسیر مرقد حضرت امام (ره) حرکت خواهند کرد به مقصود نهایی خود برسد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است