دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
11 می 2018 ، ساعت 08:38 2,889 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40386
به همت کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر ؛

کارگآه آموزشی مرصع دوزی و جواهر دوزی در آستانه اشرفیه برگزارشد

کارگآه اموزشی مرصع دوزی و جواهر دوزی با همت کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه  در سالن دکتر محمد معین برگزارشد.

به گزارش جلال شرق  ، رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه  اعلام کرد : این کارگاه آموزشی که برای اولین در شورای اسلامی شهر برگزار شد ، به مدت یک روز در ۲ نوبت صبح و عصر با آموزش های سه ساعته و با تدریس دکتر مریم فامیل سماک برگزار شده است.

نرجس محمددوست با بیان اینکه این کارگاه آموزشی با استقبال خوب زنان  مواجه شده است افزود : علاوه بر حضور زنان و بانوان آستانه ای جمع زیادی از بانوان گیلانی از دیگر شهرها نیز در این کلاس آموزشی حضور یافتند.

رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر ادامه داد:  در این کارگاه آموزشی که با هدف اشتغال خانگی و توانمند سازی زنان ،حمایت از کار و کالای ایرانی بود  بیش از صد شرکت کننده از سراسر استان گیلان در سالن اجتماعات دکتر معین حضوری داشتند

وی اظهار امیدواری کرد برپایی چنین کارگاه های آموزشی  سبب شود که زنان امروز دستاوردهای جدیدی را خلق کنند تا بتوانیم از این هنر و دستاورد  آنان ، نمایشگاهی برگزار شود

گفتنی است  رئیس کمیسیون زنان شورای اسلامی شهر آستانه اش فیه نیز در جمع حاضرین شرکت کردند و به امر فراگیری مرصع دوزی پرداختند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است