چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 جولای 2016 ، ساعت 18:30 1,486 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18277

کارگاه آموزشی خبر نویسی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در آستانه اشرفیه برگزار شد.

اولین کارگاه آموزش اصول خبر نویسی ویژه مدیران ، مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان در واحد دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش جلال شرق ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه به  خبرنگار جلال شرق گفت : این کارگاه آموزشی که بر پایه اصول درست خبرنویسی برای همه واحد های دانشگاه آزاد استان گیلان در این شهرستان برپا شده که علاوه بر کارشناسان روابط عمومی و مسئولان ، مسئولان فرهنگی بعضی از واحد های دانشگاهی در این کارگاه آموزشی یک روزه حضور دارند.

مظاهر زمانی افزود: در این کارگاه آموزشی یکی از مجرب ترین افرادی که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی و مدرس دانشگاه ،در حوزه خبرنویسی و روزنامه نگاری مهارت دارند برای بالا بردن سطح مهارت خبر و گزارش نویسی استفاده کردیم تا زمینه های تخصصی همکاران ما در واحد های دانشگاهی استان در حوزه خبر ،خبر رسانی و اطلاع رسانی ارتقا و تقویت یابند.

وی از برگزاری چنین کلاس هایی برای دانشجویان علاقه مند در آتیه نزدیک اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه با دعوت از همه ادارات شهرستان و استان این آمادگی را دارد ده ها کارگاه های تخصصی را در این دانشگاه اجرا کند.

زمانی خاطر نشان کرد: در رویکرد جدید کارگاه های آموزشی را با همه سرفصل های آنان به ادارات شهرستان اعلام کردیم و آماده هستیم از اساتید استان و اگر نیاز باشد از استادان کشور در این کارگاه ها بهره بگیریم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه درباره حوزه گستره ی کلاس های مورد نظر دانشگاه اظهار کرد : تکریم ارباب رجوع ، مدیریت مصرف رسانه در خانواده ، دانش خانواده ، چالش های فرهنگی بین جامعه و خانواده ، دانش افزایی در حوزه معارف فاطمی ، نبوی و علوی ، فلسفه اخلاق و حتی در زمینه های تخصصی مانند گیاه دارویی ، گیاه درمانی و مباحث هویت فرهنگی جوانان و سایر مسائل اجتماعی ،  تربیتی ، روان شناختی که مخصوصا جوانان ما نیازمند هستند و همچنین در حوزه تخصصی کارشناسان اداری مانند مهارت های ویراستاری ، نامه نگاری اداری و … از جمله کلاس هایی هستند که در سال تحصیلی آینده می توانیم داشته باشیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است