یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
14 آوریل 2019 ، ساعت 09:44 696 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49158
حسین داداشی

کار فرهنگی و عمرانی حرم مطهر ، در ۵۰ سال گذشته بی سابقه بوده است

پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، درپی انتصابات هیئت امنای جدید اوقاف در حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف( ع )  نامه تقدیر و خداحافظی حسین داداشی  که دوازده سال ریاست هیات امنای آستان مقدس را عهده دار بود منتشر شد

بسم الله الرحمن الرحیم

“نیامده بودیم که بمانیم” مولای متقیان حضرت علی(ع)میفرماید: هر آمدنی را رفتنی است و هر انتصابی را عزلی، خوشا به حال آنان که در طاعت خالق و در خدمت مخلوقند..

افتخار خدمت به مردم شریف بویژه ساحت مقدس حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف( ع ) ، نعمت بزرگی بودکه خداوند منان طی دوازده سال(سه دوره پیاپی) نصیب این بنده ناچیز خود کرد که فضیلتی جز خادمی و خدمتگزاری نداشته است.

از این نعمت بزرگ، پروردگار راسپاس می گزارم و به درگاه او که بخشاینده، مهربان است از تقصیر و قصور عذر می آورم.

همه می دانند کار اجرایی اعم از فرهنگی و عمرانی..در حوزه حرم مطهر با توجه به محدودیت ها و مخالفت هاو دخالت های دستگاه باصطلاح نظارتی  کارآسانی نبوده و نیست. اما به لطف خداوند و عنایت ویژه آقای خوبی ها، و حمایت بی دریغ شما مردم، واقعه مبارکی در حد قابل قبول تحقق یافت که طی پنجاه سال اخیر بی سابقه بوده است.

قضاوت درست و همه جانبه در باب فعالیت های فرهنگی و عمرانی و اجرایی حرم مطهر را به وجدان و آگاهی داوران منصف( که به حمدالله فراوان هم هستند) واگذار می‌کنم، اما یادآور می شوم که مقایسه میان آنچه پیش از مسؤولیت ما بوده و آنچه امروز به آن رسیده ایم و لحاظ دشواری ها و امکانات ناچیز در این زمینه شرط وصول به یک داوری درست است…

مردم شریف آستانه اشرفیه اینک در پایان سه دوره فعالیت و بعد از دوازده سال تلاش و فعالیت صادقانه از محضر شما مرخص و برای اعضای جدید امنا ی حرم  آرزوی توفیق روز افزون و امیدوارم در انجام وظایف ساعی و کوشا وحافظ منافع حرم مطهر باشند

از تمامی خدام رسمی و افتخاری حرم مطهر که تلاش ها و موفقیت های خود را مدیون و مرهون زحمات شبانه روزی آنان هستم قدردانی و از حسن اعتماد مدیران کل اوقاف جناب آقای سقائیان، حجج اسلام حسینی اشکوری ،عادلی ، علیزاده و ائمه محترم جمعه شهرستان در طول تصدی مسؤولیتم بویژه زنده یادحضرت آیت الله امینیان و جناب آقای دکتر ساجدی و دکتر طیبی نماینده مردم شهرستان جناب دکتر قربانی و دیگرمسؤولان استانی و شهرستانی و ارباب رسانه و….. متشکرم

از همکارانم در هیات امنای حرم مطهر طی سه دوره نیز آقایان جوادپور، پنداشته، دوست جلالی ، امین ناصری وفخر موسوی خسته نباشید عرض نموده و برای آن عزیزان هم اجر عظیم مسألت دارم.

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم /که در طریقت ما کافریست رنجیدن..

خادم آستان مقدس- حسین داداشی

گفتنی است در ترکیب جدید هیئت امنای حرم مطهر حجت الاسلام احمد طیبی امام جمعه ، سردار محمد عبدالله پور  فرمانده سپاه قدس گیلان ، سید ضیا میر هاشمی نسب ، محمد قاسم خلیق و سید مرتضی فخر موسوی  دیده می شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. دلبرحسینی :

    احتراماباعرض سلام حضورشریف جناب حاج اقا دادشی.خواستم به نمایندگی ازطرف مردم شریف استانه.ازایشان تشکروقدرانی کنیم.که درطی این سالهاخالصانه وصادقانه خدمت کردند.نعمتی خدادادی هستندکه طی این مدت باهمه سختیها ومشکلات فرواوان بابزرگواری وصبوری خودشان قبول زحمت کردند.امیدواریم هیئت امناءجدید همانندایشان خاضعانه خدمتگزارمردم وحرم مطهراستانه اشرفیه باشند.نهایت سپاس وقدردانی خودرا خدمت این بزرگوارداریم.