یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
11 آگوست 2019 ، ساعت 22:33 479 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53372
نایب رئیس شورای شهر آستانه اشرفیه خطاب به نماینده مجلس ،

کدام  پروژه ملی گرفته شده است  که مسئولین شهرستان کوتاهی کردند ؟!

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه در همایش تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان واستان که در سالن شورای اسلامی شهر  برگزارشد خطاب به  دکتر محمد حسین  قربانی  گفت: کدام  پروژه ملی گرفته شده است  که مسئولین شهرستان کوتاهی کردند ؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، ابراهیم نجفی با بیان اینکه  انتظاری که از اصحاب رسانه داریم واقعیات ها را انعکاس دهند اظهار داشت :  اگر من مدیر و یا عضو شورا ادعایی  می کنم باید پاسخگو ادعا ی خود نیز  باشم.

وی با اشاره به حاشیه های آخرین نشست شورای اداری شهرستان و سخنان دکتر قربانی  افزود :آقای دکتر قربانی نماینده محترم  مجلس در جلسه شورای اداری فرمودند  که من ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پول برای شهرداری  آستانه و کیاشهرگرفته اند، آقای شهردار اینجا تشریف دارند کدام پول ؟ کدام اعتبار؟

وی خاطر نشان کرد :  من خواهش می کنم  اگر هر مسئولی چه بنده باشم و چه هر شخصی دیگر،  اگر ادعایی دارد واقعا بصراحت موافقت نامه ای که مبادله شده  و مبلغ اعتبار مصوب ، مبلغ اعتبار  تخصیص یافته را  به صورت علنی و شفاف برای مردم اعلام کند.

نایب رئیس شورای شهر  با اشاره به پروژه  پل کابلی کورکا  گفت: از نماینده محترم  سوال شود پل  کابلی که از دوره هشتم  و زمان مهندس صادق شروع شده است و هیچ ارتباطی هم به شهرداری ندارد،  چه دلیل و موانعی وجود دارد که پروژه پل کابلی تاکنون به اتمام نرسیده و بر زمین مانده است؟

نجفی ادامه داد : همه می دانیم  که پروژه ملی را من مسئول شهرستانی نمی توانم بگیرم  زیرا  پروژه ملی خارج از حوزه اعتبارات استانی است  و در آن جلسه به نوعی فرماندار را زیر سوال بردند که پروژه های ملی  را  پیگیری نمیکند؟

وی تاکید کرد : من  خودم به عنوان  یک عضو شورای شهر اگر پروژه ملی  گرفته شده است مشخصات و موافت نامه ، اعتبار مصوب و اعتبار تخصیص یافته  را بدهند تا خودم شخصاً  پیگیری کنم

دراین نشست علیرضا تربیعی  دیگر عضو شورا ،خبرنگاران  را جهادگران بی ادعا  نام برد  و گفت: ایکاش جای صحبت بود و ما هم می کردیم  خبرنگاران چشم مردم و ناظر بر عملکردهای ما هستند و هیچ عضو شورا نمی تواند کارها را به تنهایی به پیش ببرد مگر اینکه  اتحاد و همدلی در بین اعضای شورا حاکم باشد

رئیس شورای اسلامی شهرستان  افزود : ما  از اصحاب رسانه  درخواست داریم و می خواهیم که اگر واقعا انتقادی برما می بینید  به ما انعکاس دهند وما با دل و جان آن را پذیرا هستیم  .

نرجس محمد دوست نیز در این نشست گفت: امروز فضایی که از عملکردها بگوئیم  و از این  و آن نقد کنیم نیست  زیرا امروز ، روز خبرنگار است  اما حرف های بسیار زیادی برای گفتن است  بنا به دلایلی سکوت  می کنیم و باید بدانیم امروز ، روز خبرنگار است  و باید بیشتر شنونده باشیم تا گوینده

وی با  تعریض به سخنان نایب رئیس شورای شهر که « من از رسانه های شهرستان راضی هستم » گفت: وقتی می گوئیم از رسانه ای راضی هستیم   کار سخت می شود زیرا  رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی باید پیگیر مطالبات مردم باشد  و عملا  از رسانه رضایت داشتن ما را نگران می کند زیرا رسانه  چشم تیز و برنده  جامعه است

نرجس محمد دوست   با بیان اینکه من هنوز خودم را متعلق به جامعه خبری می دانم  هنوز هویت خودم  را خبرنگار می دانم افزود :   شما خبرنگاران حق دارید درباره هر موضوعی قلم بزنید  و چگونگی  قلم شما ، برای ما ارزش دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است