سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۰۷ 63 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53394
فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با سازمان های مردم نهاد  ،

کرامت انسانی محرومین در جامعه باید رعایت شود

 

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه که درپیش از ظهر امروز در سالن فرمانداری برگزارشد گفت:    از سوی سازمان های مردم نهاد باید کرامت انسانی محرومین در جامعه رعایت شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری با اشاره به سیاست های حاکمیت برای رفع استضعاف محرومین افزود : آنانی که توانایی رفع محرومیت های خود را ندارند  ، نهادهای مردمی  برای رفع نیازمندی های محرومین پای کار  آمدند و یاری گر دولت  برای رفع محرومیت شدند.

وی با بیان اینکه موسسات مردم نهاد  بخشی از رفع محرومیت های جامعه را بردوش می کشند اظهار داشت:  اقداماتی که شما انجام میدهید هیچ عنوانی  جز عشق و علاقه  نمی توان برای آن نام گذاشت.

فرماندار  آستانه اشرفیه  خواستار نشست های فصلی برای تبیین رویکرد بهتر سازمان های مردم نهاد جهت ارائه خدمت به محرومین و فعالیت های آنان در بخش های دیگر شد و از روسای ادارات  بهزیستی و کمیته امداد خواست  با مراجعه به محل استقرارسازمانها و موسسات خیریه  از نزدیک با فعالیت های آنان برای خدمت در ابعاد مختلف  همکاری لازم را داشته باشند.

در این نشست  هریک از سازمان ها و موسسات درباره  چالش های فرا رو و اجرایی شدن مصوبات برای برای  پیاده رو نابینایان  ، پسماند و محیط زیست و… مطالبی را بیان کردند

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است