شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
15 آگوست 2016 ، ساعت 12:20 1,462 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19518

کسی که قلق «رضا تفنگچی» را گرفت

به گزارش جلال شرق، جمشید مشایخی در سری اول «خندوانه» مهمان برنامه رامبد جوان بود. در آن برنامه در یک آیتم ضبط شده،دوربین «خندوانه» به خانه مشایخی رفت و با همسرش گیتی رئوفی حرف زد.همسر جمشید مشایخی در آن برنامه در گفت‌وگو با دوربین برنامه با ذکر خاطرات شیرینی تماشاگران برنامه را با حال و هوای شخصی بازیگر کارکشته سینما و تلویزیون ایران آشنا کرد.

همان برنامه شیرین سری اول «خندوانه» باعث شد مردم در یادشان بماند و رامبد جوان این بار از جمشید مشایخی و همسرش دعوت کند که به برنامه بیاید. در این برنامه هم گیتی رئوفی از زندگی اش با جمشید مشایخی گفت و لحظات شیرینی را برای حاضران در استودیو و تماشاگران تلویزیونی ساخت.

گیتی رئوفی گفت:«هر کسی قلقی دارد و من بهتر از هر کسی در دنیا قلق جمشید را می‌دانم. مثلا می خواهیم به خانه کسی برویم که او دوست ندارد و من دوست دارم.ابتدا شروع می کنم از طرف مقابل جلوی جمشید بد گفتن.در این قضیه هم افراط می‌کنم.به طوری که جمشید به من می‌گوید اینجور‌ها هم که می‌گویی نیست. در نهایت ماجرا به شکلی می‌شود که جمشید اصرار می‌کند به خانه طرف برویم.»

جمشید مشایخی هم از خاطره موسیقی‌دان‌ شدن پسرش گفت:«من مخالف این بودم که پسرم به سمت موسیقی برود.خودش اصرار داشت،به طوری که تمام آهنگهای بتهوون را حفظ بود.بعد که این علامت‌ها را دیدم به او گفتم اگر می‌خواهی موسیقی یاد بگیری برای اینکه در مجالس استفاده کنی من اجازه نمی‌دهم.اما اگر می خواهی تا آخر موسیقی را ادامه دهی برو.»

بر اساس این گزارش، نادر مشایخی پسر جمشید مشایخی از موسیقی‌دان‌های برجسته ایرانی در سطح بین المللی است که تحصیلات خود را در وین به پایان رساند.

جمشید مشایخی و همسرش از این خرده خاطرات در برنامه «خندوانه» یکشنبه شب زیاد تعریف کردند./ خبرانلاین

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است