شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
22 سپتامبر 2015 ، ساعت 12:38 1,000 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3057
فرماندهی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه خبر داد:

کشف بالغ‌بر ۷ کیلوگرم تریاک در بندر کیاشهر

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه ظهر امروز از کشف بالغ‌بر ۷ کیلو و ۵۸۰ گرم تریا ک دریکی از روستاهای بخش بندر کیاشهر از توابع شهرستان آستانه‌اشرفیه خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، سرهنگ پاسدار منوچهر محبوبی افزود: بر اساس گزارش‌های مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر دریکی از روستاهای بخش بندر کیاشهر دستگیری افراد قاچاقچی در دستور کار پلیس دایره مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.
وی اظهار داشت: پس از بررسی و شناسایی افراد توزیع‌کننده و اطمینان از وجود مواد مخدر در منزل یکی از قاچاقچیان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با حکم قضایی وارد منزل شده و موفق شدند بالغ‌بر ۷ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط نمایند و ۲ نفر را در این رابطه بازداشت کنند.

تریاک ۱
محبوبی ضمن بیان آسیب‌شناسی از وقوع جرم اظهار داشت: درجایی که متهمی برای اجرای عدالت به قانون سپرده می‌شود خانواده وی نیز در صورت زندانی شدن فرد متهم دچار مشکلات عدیده‌ای در زندگی می‌گردد که باعث می‌گرد د آسیب‌های فراوانی را خانواده‌های متهمان متحمل شوند.
فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه کسانی که درراه سواد گری مرگ و توزیع مواد مخدر هستند روزی گرفتار قانون خواهند شد ادامه داد: نیروی انتظامی ضمن هشدار برخورد قاطع با توزیع‌کنندگان مواد مخدر، از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس برقرار سازند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است