دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۸:۲۸ 1,020 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43370

کشف ۳۹تن چوب جنگلی قاچاق در آستانه اشرفیه

فرماندهی نیروی انتظامی  آستانه اشرفیه از کشف ۳۹ تن چوب جنگلی  قاچاق  در این شهرستان خبرداد.

به گزارش جلال شرق  ، سرهنگ عیسی روشن قلب در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  در تشریح این خبر گفت : بر اساس گزارش های واصله مبنی بر جابجایی و انبار کردن چوب های جنگلی  قاچاق در بندر کیاشهر و  یکی از مراکز خرید چوب  شهرستان و پس از بررسی و صحت سقم خبر ، ماموران نیروی انتظامی موفق شدند ۱۵ تن چوب جنگلی قاچاق در بندر کیاشهر و ۲۴ تن چوب در یکی از مراکز خرید شهرستان   کشف و ضبط نمایند.

وی افزود:  چوب های جنگلی شامل توسکا، انجیر ، اوجا و پلت سفید بوده است  که در این رابطه  پرونده ۳ نفر متهم برای تعیین تکلیف به مراکز قضایی ارجاع داده شده است .

این مقام مسئول با بیان اینکه چوب های  کشف شده تحویل اداره آبخیز داری و مراتع شهرستان آستانه اشرفیه شده است  از کشف ۹۲۲ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در روستای دستک این شهرستان به ارزش ۱۵میلیون ریال خبرداد.

سرهنگ روشن قلب  با تاکید بر این نکته که حفظ منابع جنگلی و حفاظت از بیت المال و مبارزه با قاچاق کالا و ارز  یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است از شهروندان شهرستان درخواست کرد در صورت جابجایی کالاهای قاچاق و یا  چوب های جنگلی و قطع اشجار جنگلی از طریق شماره تلفن ۱۱۰  اطلاع رسانی کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است