سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 اکتبر 2019 ، ساعت 13:39 749 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55557

کشف ۶۶میلیون ریال چوب جنگلی قاچاق در آستانه اشرفیه

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستانه اشرفیه از کشف ۱۲ متر مکعب چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۶۶ میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حسین آبکار  در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سالن اجتماعات فرمانداری  آستانه اشرفیه با بیان این خبر گفت:  با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان  ، فعالیت افراد سو جو برای قاچاق درختان جنگلی  به ویژه در ایامی که با تعطیلات مواجه هستیم بیشتر می شود که کار بازرسی و نظارت  بیشتری را در سرلوحه کار این اداره قرار گرفته است.

وی ارزش ریالی چوب قاچاق کشف شده را ۶۶ میلیون ریال  نام برد  و افزود : مامورین این اداره طی  گشت زنی  و مشاهده حمل چوب قاچاق با همکاری نیروی انتظامی منطقه  ۱۲۳ اصله چوب جنگلی را ضبط و به محل اداره هدایت کردند و پرونده ۴ نفر متهم برای سیر قانونی تحویل مراجع ذیربط داده شد.

در این نشست فرماندار  آستانه اشرفیه با اشاره به آمارهای ارائه شده از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: یکی از موارد کاهش قاچاق کالا و ارز در شهرستان ، ارتباط مستقیم آموزش و نظارت  است که اقدامات این شهرستان توانسته است نقش موثری در کاهش قاچاق کالا داشته باشد.

رحیم حیدری گلرودباری افزود:  آن چه بر بازار تاثیر می گذارد شرایط جوّ روانی حاکم بر جامعه  و آموزش و نظارت است که می تواند در این راه موثر باشد.

 

وی خاطر نشان کرد : باید تلاش کنیم که در جنگ اقتصادی ؛ دشمن  نتواند بر سیستم توزیع و مایحتاج عمومی مردم و قاچاق کالا تاثیر بگذارد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است