شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 نوامبر 2015 ، ساعت 16:11 1,311 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6175
در پی دستور رییس‌جمهور برای حل مشکل اعزام فوتسال بانوان

کفاشیان: با رفع مشکل ویزا، بانوان فوتسالیست به گواتمالا اعزام می‌شوند

در پی دستور ویژه رییس جمهور برای اعزام تیم ‌ملی فوتسال بانوان به ر‌قا‌بت‌های گواتمالا فدراسیون فو‌تبا‌ل تاکید کرد که با هماهنگی وزارت خارجه و وزارت ورزش و جوانان این اعزام انجام خواهد شد.

به گزارش جلال شرق ، علی کفاشیان، رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل که در امارات به سر می‌برد در گفت‌و‌گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظها‌رکرد: پس از دستور رییس محترم جمهور مبنی بر رفع مشکلات ویزا برای تیم ‌ملی فوتسال بانوان و پیگیری‌های وزارت امور خارجه و وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فو‌تبا‌ل نیز با هماهنگی این دو وزارتخانه برای اعزام تیم فوتسال بانوان به رقابت‌های جهانی گواتمالا اقدام خواهد کرد.

وی تاکید کرد: پس از دستور رییس جمهور طی تماس تلفنی با معاون وزیر امور خارجه، ایشان قول مساعد داد که مشکلات ویزای تیم ‌ملی فوتسال بانوان با پیگیری‌های وزارت امور خارجه رفع شود.

کفاشیان اظهار کرد: بر این اساس فدراسیون فوتبال این آمادگی را دارد که با رفع مشکل ویزا تیم ملی فوتسال بانوان را به رقابت‌های گواتمالا اعزام کند.

هم‌چنین حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فو‌تبا‌ل نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره چگونگی همکاری فدراسیون فو‌تبا‌ل با وزارت خارجه و وزارت ورزش و جوانان برای اعزام تیم ‌ملی فوتسال بانوان، اظها‌ر کرد: پس از این که مشکل روادید برای اعزام تیم ‌ملی فوتسال بانوان ایجاد شد طی مکاتبه‌ای با وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم که دلیل عدم اعزام بانوان به گواتمالا مشکل ویزای این تیم است که در نهایت با پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان و درپی آن دستور ویژه‌ رییس محترم جمهور تلاش‌ها برای اخذ ویزای فرودگاهی تیم ‌ملی بانوان آغاز شده است.

وی گفت: در مکاتبات اولیه‌ای که ما با گواتمالا داشته‌ایم آنها اعلام کرده بودند که برای اخذ ویزا باید به مکزیک یا آلمان مراجعه شود از آنجایی که آلمان ویزای شینگن می‌خواهد امکان اخذ ویزای شینگن برای تیم جهت حضور در آلمان و انجام مقدمات گرفتن ویزای گواتمالا زمانبر بود لذا موضوع حضور تیم در آلمان منتفی شد.

حسینی ا‌دا‌مه‌ داد: بحث حضور تیم ‌ملی در مکزیک و گرفتن روادید گواتمالا نیز در دستور کار بود اما به جهت هزینه‌های سنگین که این سفر می‌توانست داشته باشد فدراسیون در تلاش بود تا بتواند از راهی دیگر ویزای گواتمالا را اخذ کند که متاسفانه مسئولان گواتمالا همکاری‌های لازم را با فدراسیون فوتبال انجام ندادند اما اکنون با پیگیری وزارتین این امکان فراهم شده که فدراسیون فوتبال نیز از آن استقبال می‌کند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است