یکشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
17 آوریل 2019 ، ساعت 22:12 277 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49240

کمک بیش از ۱۰ میلیون تومانی درجشن گلریزان برای نجات یک جوان پای چوبه دار

چند صباحی است که رسانه ها و فضای مجازی شهرستان با همکاری امام جمعه ، فرماندار و جمعی از معتمدین شهر آستانه اشرفیه برای تامین دیه قصاص یک جوان پای چوبه دار دست پای کار آمدند تا باتامین دیه  وپرداخت  به اولیای دم رضایت آنان را برای جلوگیری از قصاص  به دست آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، امروز نیز در یک کاری ارزشمند جشن گلریزان در بازار پیشگامان شهر آستانه اشرفیه برگزار شد تا هر کسی به اندازه وسع خود بتواند در این راه خدا پسندانه به کمک  یک جوان بشتابند تا شاید با مهربانی گرم مردم بتواند به جبران مافات گذشته خویش بپردازد و انسانی باشد در راه خدمت به هموطنان خود .

اگر چه با تلاش های اقدام گرفته برای تاخیر  زمان قصاص و همکاری دستگاه قضا این دریچه امیدواری را بازکرده است که  بزودی با جمع آوری کمک های خیرین بتوان این جوان را آزاد کرد به طوری که در جشن گلریزان امروز مبلغ ۸۷میلیون ریال وجه نقد و ۲۰میلیون ریال  به صورت چک   جمع اوری شده است و یک و دو نفر نیز متعهد شدند که ضمانت مالی  این جوان را با آزادی وی برعهده گیرند .

نکته قابل ذکر این است که تاکنون بر اساس اطلاعات رسیده مبلغ ۲۰۰میلیون ریال را خیرین شهر آستانه برای آزادی این جوان کگمک کردند که نیازمند همت بیشتر مسئولین و شهروندان در این راه خدا پسندانه است.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است