یکشنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
11 جولای 2020 ، ساعت 21:21 210 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :61875
رئیس هیأت کاراته استان گیلان :

کمک های هیأت کاراته استان ، بر اساس شناسه به قهرمانان داده می شود

رئیس هیأت کاراته استان گیلان  عصر امروز در سومین نشست استانی  اعضای هیئت کاراته استان گیلان با اعضای و هیئت کاراته شهرستان استانه اشرفیه که در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزارشد گفت: کمک های هیأت کاراته استان ، بر اساس شناسه به قهرمانان داده می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، مزدا صوفی با اشاره به  تعدد قهرمانان کاراته گیلان از شهرستان  آستانه  اشرفیه اظهار کرد : این نشست بر اساس دستور العمل صادره وطی  بازدید دوره ای بعد   از هئیت های کاراته آستارا ولاهیجان ، آستانه اشرفیه را به عنوان سومین نشست با توجه به دوره کرونایی  برگزارکردیم

وی به توانمندی این شهرستان و حضور جمعی از قهرمانان ، مربیان در هیئت کاراته استان اشاره کرد و افزود : حضور کاووس مویدی رئیس کمیته مربیان استان ، مهدی رحیمی نژاد رئیس کمیته دانشجویان ، شاهرخ حسین زاده  رئیس کمیته مسابقات و رئیس کمیته ارزشیابی استان ، علیرضا ( امیر) قاسمی عضو هیئت رئیسه استان  ، سارا بهمنیار عضو مجمع کاراته استان نشان دهنده  ظرفیت های کاراته این شهرستان است.

وی با بیان اینکه ما خودمان را وقف قهرمانان کردیم به اقدامات انجام گرفته از سو ی هیئت کاراته استان اشاره کرد  و گفت:  با بازگشایی حساب مسدودشده هیئت ، احکام  اعضا ی هیئت کاراته بروز رسانی شد  و  کمک های هیأت کاراته استان گیلان نیز بر اساس شناسه به قهرمانان داده می شود.

وی ضمن اشاره به ساماندهی مربیان  برای پرداخت حق الزحمه آنان  خاطر نشان کرد : کمیته فنی ومجموعه اداری  هردو در موازات هم حرکت می کنند  و اشاعه کاراته در گیلان نیز بر عهده  کمیته های این هیئت است .
صوفی با اذعان به اینکه ما اولین هیئت استانی بودیم که اساسنامه های هیئت را بومی سازی کردیم  به کمک های اداره کل ورزش و جوانان به هیئت اشاره کرد و افزود : پرداختی اداره کل شاید زیر ۱۰ درصد کل هزینه هایی است که این هیئت انجام داده است که مبلغ واریزی  نیز  کلاَ به قهرمانان خود اختصاص دادیم .

در ادامه علیرضا (امیر) قاسمی عضو هیئت رئیسه کاراته استان با اشاره به ظرفیت انسانی و ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه در حوزه کاراته  گفت: یکی از دلایل حضور دوستان شهرستانی ما در کاراته استان ، بخاطر ظرفیت های است که در این شهرستان مانند سارابهمنیار ، مهدی رحیمی نژاد ، سهرابی ، خود سرکارخانم قاسمی ، مویدی ، ندافی  و… هستند.

وی به چالش های فراروی کاراته شهرستان و نگاه مقطعی مسئولین به این ورزش پرداخت و اظهارکرد : نگاه دولتمردان  و جامعه بیشتر یک نگاه مقطعی به ورزشکاران  ملی  است و به دلیل دور بودن از ورزش حرفه ای  حتی مدیران  در رخدادهای قابل اعتنایی که رخ می داد نگاه واقعی و استقبال خوبی در این شهرستان نداشتند

عضو هیئت رئیسه کاراته استان اظهار امیدواری کرد نگاه مدیران بیش از گذشته  واقعی تر باشد و زمانی که ورزشکار تمام تلاش خودرا برای کسب مدال به کار می گیرد انتطار داریم که مدیران مجددانه ورود کنند.

وی از حمایت های بی دریغ دکتر محمد حسین قربانی  نماینده دو دوره شهرستان که حامی ورزشکاران از جمله کاراته بودند و مربیان کاراته و رسانه های شهرستان که همراه ورزشکاران بوده و هستند تشکر و تقدیر کرد.

علیرضا قاسمی  در پایان  از شهروندان به عنوان یک مخاطب حرفه ای که به دنبال ورزشکاران و تلاش های آنان هستند و خانواده ورزشکاران که  با توجه به مسایل اقتصادی و مشکلات فراوان ،  فرزندان خودرا به ما می سپارند تقدیر و تشکر کنم

نرجس محمد دوست نیز در این نشست گفت: اگر امروز آستانه حرفی برای گفتن درکاراته داردحاصل مربیانی است که مانندقاسمی و مویدی ها قهرمانانی را پروراندند و تحویل جامعه دادند.

عضو شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه به نقش حمایتی شورای به ورزشکاران پرداخت وگقت تلاش داریم تا جایی که برای شورا مقدور است با حمایت ها ی خود حامی ورزشکاران باشد.

در ادامه فاطمه قاسمی  رئیس اداره ورزش و جوانان ، مهدی رحیمی نژاد ، سهرابی و… مطالبی را بیان کردند و مزدا صوفی در باره هریک  توضیحاتی را ارائه داد.

گفتنی است در این نشست  علاوه بر مزدا صوفی رئیس هیئت کاراته استان ، حمید رضا سلیمی رئیس کمیته استعدادیابی ، کاووس مویدی ، رئیس کمیته مربیان ، احمد اخوان دبیر هیأت کاراته ، ابراهیم دلوزی رئیس کمیته داوری ، شاهرخ حسین زاده رئیس کمیته مسابقات و رئیس کمیته ارزشیابی ، مازیار فرید خمامی  از قهرمانان جهان و عضو هیئت رئیسه کاراته استان و مسئول امور سبک ها فدراسیون ، مهدی رحیم نژاد رئیس کمیته دانشجویان ، خانم اشرف ندافی  نایب رئیس بانوان استان ، مظاهر جعفری رئیس کمیته امور شهرستان ها ، فاطمه قاسمی  رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه اشرفیه و مربی تیم ملی ، و جمعی از قهرمان ملی و جهانی حضور داشتند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است