دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱:۰۸ 1,284 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43373

کنارگیری “داداشی “از مشاورت عالی “نماینده”

پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حسین داداشی ، که اخیرا بعنوان مشاور عالی نماینده منصوب شده بود با صدور نامه ای از این سمت کنارگیری کرد. متن نامه که در اختیار دفتر تحریریه جلال شرق قرار گرفت بدین شرح است.

هوالعزیز
باسلام و احترام
بنابه درخواست نماینده محترم مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و تأکید جمعی از دوستان، مقرر شد جهت ارتقاء بخشی حوزه نمایندگی و کمک به توسعه همه جانبه و استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان، به عنوان” مشاور عالی و مدیر حوزه نمایندگی” انجام وظیفه کنم و از آنجائی که کمک به نماینده مردم را کمک به مردم شهرستان و تلاش برای تحقق خواسته های بحق آنان تلقی می کردم، پذیرای این مسئولیت دراین مقطع زمانی شدم وطی چهار پنج ماه گذشته نیز تلاش نمودم تا قدم های موثری برای بهبود وضعیت و … بردارم ودر این راستا از هیچ کوششی دریغ نکردم اما اینک احساس می کنم ادامه واستمرار این مسؤولیت خطیر برای اینجانب سخت و غیر ممکن است.
لذا با پوزش از نماینده محترم و عذرخواهی از محضر شریف همشهریان گرامی و رفقای عزیز، مسئولان و مدیران اجرایی ..لازم دانستم کنارگیری خود را از این مسئولیت اعلام و برای ایشان آرزوی توفیق نمایم
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی ما رستگار

حسین داداشی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است