شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
29 نوامبر 2015 ، ساعت 22:12 1,663 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7242

گامی با خیرین کتاب درراه اندازی کتابخانه دهستان کیسم

با کمک و همیاری جمعی از خیرین و دوستداران کتاب و فرهنگ مطالعه کتابخانه دهستان کیسم به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
به گزارش جلال شرق، دهیار دهستان کیسم بابیان اینکه این کتابخانه به همت دوستداران فرهنگ و ادب ایران‌زمین و اهالی دهستان کیسم برای بهره‌برداری نوجوانان و جوانان و پر کردن اوقات فراغت آنان فراهم‌شده است گفت: از آغاز فعالیت این کتابخانه در بهمن‌ماه سال ۹۳ تاکنون بالغ‌بر ۲۰۰۰ جلد کتاب از سوی مردم به این کتابخانه هدیه داده‌شده است.
نو رگان رنجبر افزود تاکنون برای تجهیز بخش سخت افزاری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین کمک شده است و موسسین این واحد کتابخانه خیریه در تلاش هستند تاامکات بهتری را برای ساکنان روستای کیسم فراهم آورند.
وی با اشاره به تنوع موضوعات کتاب در این کتابخانه روستایی که در فضای ساختمانی قدیم مرکز بهداشت دهستان کیسم بالا راه‌اندازی شده است اظهار کرد: در این کتابخانه، کتاب‌هایی با موضوعات، کامپیوتر، فلسفه، روانشناسی، دین، علوم اجتماعی، زبان، علوم خالص، علوم عملی، ادبیات، تاریخ و جغرافیا و کتاب‌های مرجع برای علاقه‌مندان وجود دارد.
وی از مسئولین شهرستان خواست برای بالا بردن سطح کیفی موضوعات و ارتقای سطح مطالعه روستایی در رونق بخشیدن به این مراکز جدیت بیشتری داشته باشند.

لازم به یاد آوری است که مدیریت این واحد کتابخانه توسط  ساریه صیادی که یکی از موسسین کتابخانه  و از اعضای شورای اسلامی روستای کیسم  اداره می شودو محبوبه صدیق  نیز برای ارائه خدمات به کتابخوانان با وی همکاری دارد.

IMG_2913  IMG_2918 IMG_2919 IMG_2923 IMG_2929

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است