چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۳ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۶:۴۹ 503 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53837

گزارش تصویری از آئین تجلیل از ۱۴ مدیر و ۵۳ کارمند نمونه آستانه اشرفیه

به مناسبت دو مین روز از هفته دولت ، آئین تجلیل از ۱۴ مدیر و ۵۳ کارمند نمونه ادارات و نهادهای شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ،  فرماندار  آستانه اشرفیه در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان پکه یش از ظهر امروز همزمان با افتتاح رسمی تالار شرق  در این مکان با حضور مسئولین و کارمندان شهرستانی به طرح مباحث سیاست های دولت  در مقابله با تحریم های امریکا و انتخابات پیش رو پرداخت.

هم چنین رحیم حیدری  گلرودباری در حاشیه افتتاح تالار  شرق در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید از ظرفیت بخش خصوصی برای افتتاح پروژه ها استفاده شود، اظهار کرد: سرمایه گذاران و بخش خصوصی دارای ظرفیت بسیار خوبی در حوزه اقتصادی و‌ ایجاد اشتغال در جامعه بوده و به راحتی می توان با استفاده از ظرفیت این عزیزان به ایجاد اشتغال در جامعه کمک کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ظرفیت شهرستان آستانه اشرفیه، در حوزه سرمایه گذاری گفت: این شهرستان به دلیل وجود رودخانه سپید رود و دیگر بخش ها دارای ظرفیت خوبی در حوزه سرمایه گذاری است که باید به این ظرفیت در آستانه اشرفیه توجه شود.

وی با اذعان به اینکه افتتاح این تالار باعث ایجاد اشتغال برای تعدادی از جوانان می شود، تصریح کرد: هرچه چنین تالارهایی در آستانه بیشتر افتتاح شود برای شهرستان بسیار مفید است زیرا باعث ایجاد اشتغال برای جوانان شده و به رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه لازمه ایجاد آرامش در جامعه را ایجاد اشتغال در جامعه دانست و افزود: مردم و جوانان برای نشاط در جامعه نیاز به اشتغال دارند که دولت در این مدت کارهای بسیار خوبی در این حوزه انجام داده است.

اجرای سه قطعه موسیقی سنتی و تجلیل از برگزیدگان ادارات و مدیران نمونه از دیگر برنامه های این آئین بود.

مدیران نمونه شهرستان آستانه اشرفیه بدین شرح اعلام شد:

رضا غمخوار  مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران ، صادق پردل مدیر تامین اجتماعی ، مرتضی قاسم زاده مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای ، محمود صفری ، مدیر تعزیزات حکومتی ، سرهنگ روشن قلب فرماندهی نیروی انتظامی ، سید یاسر فخر موسوی  مدیر دانشکده امام جعفر صادق ، محمد حسن خواه بخشدار مرکزی ، حجت حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر ، زهرا کاظمی مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  ، رقیه زرگری مدیر کتابخانه های عمومی ، محمد هوشنگ عیجانی مدیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ، حسین آبکار مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری ، کمیل پرناک مدیر هلال احمر و محمد دانش شکیب شهردار  آستانه اشرفیه

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. علی :

    ماشاالله چقدر مدیر نمونه مگه چندتا مدیر تو شهرستان داریم که ۱۴ تاشون نمونه شده . یه دفعه بگین همه رو نمونه کردیم دیگه !!!!!!!!!!