سه شنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
1 فوریه 2020 ، ساعت 12:38 325 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58096

گزارش تصویری از اولین روز دهه فجر در آستانه اشرفیه

در اولین روز از ویژه برنامه های  دهه مبارک فجر  ، آئین غبار روبی و گلباران  گلزار شهدا ، نواخته شدن زنگ انقلاب ، رژه موتوری ، افتتاح نمایشگاه دانش آموزی دهه فجر  با حضور فرماندار ، امام جمعه ، نماینده مردم و مسئولین  برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، امام جمعه آستانه اشرفیه در دیدار فرماندار و مسئولین با وی که در گلزار شهدای این شهرستان برگزارشد   انقلاب اسلامی ایران را از عنایات الهی و امدادهای غیبی  برشمرد که در لوای رهبری امام راحل  و حمایت مردم به ثمر نشسته است.

حجت الاسلام احمد طیبی با بیان اینکه هرچه از عمر انقلاب می گذرد عنایت خداوندی بیشتر می شود افزود : انقلاب اسلامی با محوریت مردم و رهبری انقلاب  پایه گذاری شد  و به طور قاطع می توان گفت: تنها انقلاب متکی بر مردم بوده است که مردم نقشه راه را تعیین و پیشگام نظام بوده اند.

وی تولد انقلاب اسلامی را یک ابر یوم الله نامید و رویدادهای مهم انقلاب از جمله موشکباران پایگاه های امریکایی را یوم الله  دیگری برشمرد که در دل یوم الله های دیگر انقلاب نهفته است.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز در زنگ انقلاب که در مدرسه آیت الله وحید نواخته شد گفت: انقلاب اسلامی بی بدیل ترین و مثال زدنی ترین انقلاب در میان تحولات سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جهان بوده است.

یونس محمودی انقلاب اسلامی ایران را  ملهم از مبانی نهضت اولیای الهی برشمرد  که این انقلاب را نسبت به دیگر انقلاب های دنیا متمایز کرده است

نماینده عالی دولت  در شهرستان دانش آموزان را  پایه گذار نهضت انقلاب اسلامی برشمرد که امام خمینی  در آغاز و قیام نهضت خود به آنان اشاره کرده بود.

زیارت حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ، گلباران شهدای دوران انقلاب و جنگ تحمیلی و مدافعان حرم ، رژه موتوری ، و افتتاح نمایشگاه دانش آموزی در دبیرستان فنی حرفه ای طالقان یاز جمله برنامه های امروز دهه فجر در شهرستان آستانه اشرفیه بوده است.

   

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است