دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 اکتبر 2019 ، ساعت 17:24 909 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55368

گزارش تصویری از اولین نمایشگاه دستاوردهای ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه

اولین نمایشگاه دستاوردهای ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه  طی مراسمی در محوطه آرامگاه استاد محمد معین و با حضور هیئت های ورزشی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه در آئین ویزه این نمایشگاه یک روزه طی سخنانی کوتاه با اشاره به ظرفیت های مختلف کشور در عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و … گفت: شهرستان آستانه اشرفیه دارای ظرفیت های بالقوه ای است که امروز ورزشکارانی  مانند سارا بهمنیار توانسته اند در سطح بین المللی آن را  بالفعل تبدیل کنند.

رحیم حیدری گلرودباری با توجه به استعداد یابی  هیئت های ورزشی برای پرورزش قهرمانان ملی  افزود : فعال بودن تمام هیئت های ورزشی شهرستان از جمله در ورزش همگانی  از شاخصه های ورزش این شهرستان است که در این راه باید از ظرفیت جوانان برای پویایی  بیشتر به کار گرفته شود.

در ادامه نیز سرکار خانم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از تلاش های اداره ورزش و جوانان شهرستان در برپایی این نمایشگاه تقدیر و از ورزشکاران و هیئت های ورزشی خواست که تمام توان خود را با استفاده از ظرفیت های موجود شهرستان برای جذب جوانان و گرایش آنان به مقوله ورزش بیشتر کنند.

لازم به یاد آوری است این نمایشگاه مورد بازدید دکتر قربانی نماینده مردم شهرستان در مجلس ، فرماندار ، شهردار و رئیس و اعضای شورا ی اسلامی و جمعی از مسئولین و فرماندهان نیروی انتظامی  و جمع کثیری از مردم و ورزش دوستان قرار گرفت

گفتنی است درحاشیه این نمایشگاه از جمع نیروی خدوم انتظامی و اصحاب رسانه به رسم یادبود لوح و تندیس اولین دوره نمایشگاه اهدا شد.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است