دوشنبه, ۴ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۳۶ 1,515 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39472

گزارش تصویری از بازدید فرمانده سپاه قدس گیلان از گلزار شهدای گمنام و مدافع حرم

فرمانده سپاه قدس گیلان  که برای آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در این شهرستان حضور یافته بود  صبح امروز بعد از ورود در گلزار شهدای گمنام واقع در پارک ساحلی حضور یافت و با قرائت فاتحه نسبت به روح پرفتوح آنان ادای احترام کرد.

به گزارش جلال شرق ،   سردار محمد عبدالله پور به همراه  فرماندار ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین اطلاعاتی و امنیتی در منزل شهید مدافع حرم شهید جمال رضی حاضر شدند و با همسر و دو فرزند آن دیدار کردند.

در این دیدار سردار عبدالله پور خواستار توجه بیشتر به خانواده شهدا و ارائه خدمت گذاری بهتر به آنان شد  و ضمن برشمردن جایگاه شهید مدافع حرم شهید جمال رضی افزود نقطه کمال و آخر  یک فرد سپاهی ، شهادت است

پس از حضور فرمانده سپاه قدس گیلان در گلزار شهدای آستانه اشرفیه   و ادای احترام به شهدای آرمیده در این گلزار به ویژه سردار شهید مهدی خوش سیرت  در منزل امام جمعه  آستانه اشرفیه حاضر و ضمن معرفی فرمانده جدید سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه  گفت:  از آن جایی که مسجد به تعبیر امام یک سنگر است  و مردم ، امین  و ولی نعمت ما هستند  در صدد آن بر آمدیم که مراسم تودیع  و معارفه را در مسجد  برگزار کنیم و حرف های خودمان را در بین مردم بزنیم .

وی افزود : برای اولین بار برگزاری مراسم تودیع و معارفه را در آستانه اشرفیه آغاز کردیم و در یک روز خوب و در بهترین مکان و در نماز جمعه قصد داریم که از این به بعد  چنین مراسم هایی را برپا کنیم.

گفتنی است سردار عبدالله پور در آئین تودیع و معارفه در مسجد جامع آستانه اشرفیه و قبل از خطبه های نماز جمعه  برگزار گردید تحلیلی از سیاست های راهبردی سپاه در حوزه جنگ سخت ، جنگ نیمه سخت و جنگ نرم  و سیاست های امریکا در منطقه و پاسخ قاطعانه ایران به امریکا در صورت تعدی به کیان اسلامی  ارائه و طرح هاو برنامه های ی سپاه قدس گیلان را در سال ۹۷ تبیین و تشریح کرد.

گزارش کوتاه از سرهنگ حسن فیضیان  فرمانده اسبق سپاه ناحیه آستانه ؛  سخنرانی فرماندار و هم چنین سخنرانی سرهنگ حسن حبیبی  فرمانده جدید از دیگر برنامه های آین آئین بود .

اهدای حکم  ماموریت و تقدیر از چند نفربسیجیان از دیگر برنامه های قبل از خطبه های نماز جمعه آستانه اشرفیه بوده است.

تصاویر زیر توسط پارسا ذرعی خبرنگار جلال شرق از مراسم بازدید ، تودیع و معارفه  ثبت و ضبط شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

رفتن به نوارابزار