چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۳۶ 1,856 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39472

گزارش تصویری از بازدید فرمانده سپاه قدس گیلان از گلزار شهدای گمنام و مدافع حرم

فرمانده سپاه قدس گیلان  که برای آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در این شهرستان حضور یافته بود  صبح امروز بعد از ورود در گلزار شهدای گمنام واقع در پارک ساحلی حضور یافت و با قرائت فاتحه نسبت به روح پرفتوح آنان ادای احترام کرد.

به گزارش جلال شرق ،   سردار محمد عبدالله پور به همراه  فرماندار ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین اطلاعاتی و امنیتی در منزل شهید مدافع حرم شهید جمال رضی حاضر شدند و با همسر و دو فرزند آن دیدار کردند.

در این دیدار سردار عبدالله پور خواستار توجه بیشتر به خانواده شهدا و ارائه خدمت گذاری بهتر به آنان شد  و ضمن برشمردن جایگاه شهید مدافع حرم شهید جمال رضی افزود نقطه کمال و آخر  یک فرد سپاهی ، شهادت است

پس از حضور فرمانده سپاه قدس گیلان در گلزار شهدای آستانه اشرفیه   و ادای احترام به شهدای آرمیده در این گلزار به ویژه سردار شهید مهدی خوش سیرت  در منزل امام جمعه  آستانه اشرفیه حاضر و ضمن معرفی فرمانده جدید سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه  گفت:  از آن جایی که مسجد به تعبیر امام یک سنگر است  و مردم ، امین  و ولی نعمت ما هستند  در صدد آن بر آمدیم که مراسم تودیع  و معارفه را در مسجد  برگزار کنیم و حرف های خودمان را در بین مردم بزنیم .

وی افزود : برای اولین بار برگزاری مراسم تودیع و معارفه را در آستانه اشرفیه آغاز کردیم و در یک روز خوب و در بهترین مکان و در نماز جمعه قصد داریم که از این به بعد  چنین مراسم هایی را برپا کنیم.

گفتنی است سردار عبدالله پور در آئین تودیع و معارفه در مسجد جامع آستانه اشرفیه و قبل از خطبه های نماز جمعه  برگزار گردید تحلیلی از سیاست های راهبردی سپاه در حوزه جنگ سخت ، جنگ نیمه سخت و جنگ نرم  و سیاست های امریکا در منطقه و پاسخ قاطعانه ایران به امریکا در صورت تعدی به کیان اسلامی  ارائه و طرح هاو برنامه های ی سپاه قدس گیلان را در سال ۹۷ تبیین و تشریح کرد.

گزارش کوتاه از سرهنگ حسن فیضیان  فرمانده اسبق سپاه ناحیه آستانه ؛  سخنرانی فرماندار و هم چنین سخنرانی سرهنگ حسن حبیبی  فرمانده جدید از دیگر برنامه های آین آئین بود .

اهدای حکم  ماموریت و تقدیر از چند نفربسیجیان از دیگر برنامه های قبل از خطبه های نماز جمعه آستانه اشرفیه بوده است.

تصاویر زیر توسط پارسا ذرعی خبرنگار جلال شرق از مراسم بازدید ، تودیع و معارفه  ثبت و ضبط شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است