دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۳۶ 1,233 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48955

گزارش تصویری از برگزاری  جشنواره غذا  گردشگری مسرور در عسکر آباد بندرکیاشهر۲

جشنواره غذا که به همت گردشگری  مسرور و با همکاری خدمات سفر شهرستان آستانه اشرفیه عصر روز گذشته در مجموعه گردشگری مسرور درعسکر آباد دهکاء از توابع بخش  بندر کیاشهر برگزارشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این جشنواره که با مشارکت  دهیاری بخشداری های مرکزی  آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر برگزارشد ۱۷ دهیاری روستای این دو بخش  با سفره آرائی غذا و بخشی از توانمندی های روستای خود را برای مسافران و گردشگران به نمایش گذاشتند.

این جشنواره که همراه با اجرای گروه موسیقی سنت و به خوانندگی بیژن لرد ، استند آپ ارشد امیر اسکندری ، گروه نمایشی آئینی  « تی تی » و جوایز  ویژه  سفر مشهد مقدس همراه بود گروه سرود ۲۰ نفره دانش آموزان دختر بندر کیاشهر به اجرای دو قطعه سرود گیلکی پرداختند.

در این جشنواره بر اساس رای داوران ، سفره آرائی غذا  روستای کیسم  با ۹۴ امتیاز ، روستای تمچال با ۸۴/۵ امتیاز، روستای دستک با ۸۳ امتیاز  اول تا سوم و روستاها ی پوشل و روستای دهکاء با لحاظ کردن رتبه آرای داوران   در بخش آرای مردمی اول و دوم شدند

گفتنی است  این جشنواره که با استقبال بی نظیر مردم منطقه روبروشده بود ، مهندس رحیم حیدری ،  فرماندار ، بخشداران مرکزی و بندر کیاشهر و جمعی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند .

عکس : پارسا ذرعی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است