پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 آوریل 2018 ، ساعت 14:53 2,231 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39834

گزارش تصویری از توردوچرخه سواری پارک ملی خشکی –دریایی بوجاق بندر کیاشهر

به مناسبت روز زمین پاک یک دوره تور مسابقات دوچرخه سواری با حضور بیش از یک صد نفر از دو چرخه سواران مرد و زن استان گیلان در قالب تیم هایی از شهرهای رشت ، آستانه اشرفیه ، سیاهکل ، لاهیجان ، بندر کیاشهر ، لشنت نشا  و … برگرارشد.

به گزارش جلال شرق، این دوره از مسابقه که با همکاری اداره ورزش و جوانان استان گیلان و آستانه اشرفیه ، هیات دوچرخه سواری گیلان ، هیات دوچرخه سواری فرماندهی نیروی انتظامی گیلان ، هیات دوچرخه سواری شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ، اداره پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق بندر کیاشهر به مسافت ۲۰ کیلومتر برگزار شد.

دوچرخه سواران مسافت ۲۰ کیلومتری را از پارک ساحلی آستانه اشرفیه تا پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق رکاب زدند

در پایان تور دوچرخه سواری در منطقه بوجاق کیاشهر که جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و مردم  حضور داشتند  ابراهیم غلامی رئیس اداره پارک ملی بوجاق ، رحیم حیدری فرماندار آستانه اشرفیه و سرهنگ محمد رضا محمدی رئیس هیات دوچرخه سواری فرکماندهی نیروی انتظامی گیلان در خصوص اهمیت ورزش همگانی و استفاده از دوچرخه برای  جلوگیری از آلودگی و کاهش ترافیک مطالبی را بیان کردند.

در پایان مسئولین و گروه های مردم نهاد با یک حرکت نمادین نسبت به جمع آوری زباله های اطراف منطقه با مشارکت شرکت پردازشگران بوجاق قدام کردند.

گفتنی است سرهنگ محمد پور  رئیس پلیس راه استان گیلان و سرهنگ محمدی  رئیس پلیس راهوار استان گیلان  از جمله افراد شرکت کننده در این مسابقه بودند که مسیر رشت تا آستانه را رکاب زدند  تا در این دوره از مسابقه حاضر شوند.

حضور پررنگ پلیس راه استان وفرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه  ایجاد فضای امن برای عبور دو چرخه سواران  و تسهیل درتردد خود روهای عبوری  در محور جاده  آستانه اشرفیه به  بندر کیاشهر از نکات خوب این دوره از مسابقات تور دوچرخه سواری بود

دوربین جلال شرق  گوشه ای از حضور پر رنگ دو چرخه سواران را در این تور  به تصویر کشیده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است