دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
20 جولای 2016 ، ساعت 22:27 1,857 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18434

گزارش تصویری از عصر خاطره شهید «محمد رضا قربانی»

سی و دو مین عصر خاطره شهید «محمد رضا قربانی » که به همت بخش فرهنگی حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) و به مدیریت حاج حسین داداشی در سالن اجتماعات حرم مطهر برگزارشد.

به گزار ش جلال شرق ، در این مراسم که فرماندار ، خانواده شهید ، دوستان و همرزمان وی در گردان ابوالفضل ( ع ) و خانواده های معظم شهدا و جمع کثیری از رزمندگان دوران دفاع مقدس و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند .به ترتیب مجید بزرگی ، محمدیان و سردار جلایی به ذکز خاطرات آن شهید در دوران دفاع مقدس و چگونگی شهادت وی در مجنون مطالبی را بیان کردند.

اجرای این برنامه که بر عهده علی پورحسن بود وی نیز گوشه ای از خاطرات خود را با شهید محمد رضا قربانی بیان کرد.

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم عصر خاطره با توجه به جایگاه ارزشی برپایی چنین مراسم هایی گفت: در زمانی که دشمن همه هجمه های خود را در جامعه برای القای فرهنگ منحط خود و بسط و گسترش آن است برپایی این چنین مراسم که مزین به نام شهداست می تواند در روحیه نسل چهارم و جوان موثرباشد.

محمد حسین قربانی افزود : باید تلاش کنیم که فرهنگ ایثار و شهادت را  در مرحله ای که در بحران قرار داریم و غرب با تفکر خود فقط از راه فرهنگ در صدد ضربه زدن به جامعه است آن را در بین جامعه نهادینه کنیم .

سردار جلایی تنها رزمنده دوران دفاع مقدس استان گیلان که از دست مبارک مقام معظم رهبری نشان فتح را دریافت کرده بود در این مراسم گفت: ما تجدیدی های دوران دفاع مقدس هستیم و آرزوی ما این است که در شهریور عمر خود وفیقی به دست آوریم که به دوستان شهید خود بپیوندیم .

تصاویر زیر توسط محمد جواد داداشی ثبت شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است