دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
18 ژانویه 2018 ، ساعت 18:04 2,319 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36472

گزارش تصویری از همایش استانی شوراهای آموزش و پرورش گیلان

اجلاس سالانه و همایش استانی شوراهای آموزش و پرورش استان گیلان به منظور تجلیل از برترین های شواری آموزش وپرورش  گیلان با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر آموز ش و پرورش  در دهکده ساحلی انزلی برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  در  اجلاس سالانه شورای های آموز ش و پرورش  گیلان پس از ارائه گزارش جامع از سوی حاجتی مدیر کل  آموزش و پرورش  و اجرای دو سرود توسط  گروه سرود دانش آموزان بخش لشت نشا که در مسابقات کشوری رتبه اول را به دست آورده بودند ، دکتر محمد حسین قربانی رئیس مجمع نمایندگان گیلان به بیان مطالب خود درباره سند بالا دستی آموز ش و پرورش پرداخت.

سخنران بعدی این همایش زینی وند رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموز ش و پرورش  بود  که بعد از اتمام مطالب وی از فرماندار ان و اعضای شوراهای برتر شهرهای آستارا ، شفت و کومله با اهدای لوح ، تقدیر به عمل آمد .

سخنران آخر همایش دکتر سالاری استاندار گیلان بود که در باره سیاست های کلی دولت و نگاه ویژه استان به امر تعلیم و تربیت مطالبی را بیان کرد .

کلنگ عملیات اجرای ساختمان آموزشی دهکده ساحلی  از دیگر برنامه های این همایش سالانه بوده است که توسط استاندار و معاون وزرارت  بر زمین زده شد.

حضور بیش از ۶ نماینده مجلس و ائمه جمعه سراسر استان ، شهرداران و مدیران و اعضای شورای آموزش و پرورش نواحی گیلان  باعث باشکوه برگزارشدن این همایش شد.

تصاویر زیر گوشه ای از این همایش را نشان می دهد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است