شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۲:۳۲ 1,138 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45276

گزارش« جلال شرق » از راه پیمایی روز ۱۳ آبان در آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر+ تصاویر

راهپیمایی روز ۱۳ آبان و  ملی مبارزه با استکبار جهانی  ، با حضور گروه های دانش آموزی ،  دانشجویی ، مسئولین و اقشار مختلف مردم از محل کانون بسیج آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، راه پیمایان درحالی که شعار مرگ بر امنریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دادند بار دیگر نفرت و انزجار خود را از جنایات استکبار جهانی به سرکردگی امریکا  اعلام کردند.

در این مراسم امام جمعه آستانه اشرفیه در جمع مردم که در صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف جمع شده بودند گفت: امروز در هرکجای دنیا که جنایتی رخ می دهد ، استکبار جهانی و صهیونیست در آن نقش دارند.
حجت اسلام والمسلمین احمد طیبی  ظلم ،جنایت ، تکبر ، زور و…را از ویژگی های استکبار عنوان کرد و خاطر نشان  کرد: بر اساس شرع و دین مبارزه با استکبار جهانی یکی از وظایف مهم همه انسان های آزادی خواه جهان است.
امام جمعه استانه اشرفیه  ملت ایران را نماد مبارزه با استکبار جهانی در دنیا دانست و افزود: ملت ایران هیچگاه زیر بار زور و ستم استکبار جهانی نخواهد رفت و همواره از آرمان های نظام مقدس و انقلاب اسلامی پاسداری خواهد کرد.
حجت اسلام والمسلمین طیبی با بیان اینکه پیروان قرآن کریم بایستی در مقابل ظلم و ستم استکبار مقابله و ایستادگی کنند بیان کرد: مردم ایران اسلامی امروز با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بار دیگر نفرت خود را از جنایات زورگویان و ستمگران اعلام کردند.
به گزار ش خبرنگار جلال شرق  از بندر کیاشهر مردم خداجو و انقلابی بندر کیاشهر نیز پس از  راهپیمایی در میدان اصلی این شهر گرد هم آمدند  و با سر دادن شعارهای انقلابی الله اکبر ، مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود  روز مبارزه با استکبار جهانی و ۱۳ آبان را گرامی داشتند.

عکاسان : محمد جعفری – پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است