یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۰:۴۸ 340 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47618

گشایش نمایشگاه «چهل‌کتاب» در چله انقلاب/ ادبیات پایداری با کودکان و نوجوانان مرور می‌شود

نمایشگاه «چهل‌کتاب» با هدف معرفی وقایع انقلاب شکوه‌مند اسلامی و مروز ادبیات پایداری، صبح در مرکز فرهنگی هنری شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر رشت آغاز به کارکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این نمایشگاه نگاهی ویژه به وقایع ا نقلاب اسلامی و آشناسازی افزون‌تر مخاطبان با ادبیات پایداری دارد و چهل اثر مکتوب پس از پیروزی شکوه‌مند نظام اسلامی، با شیوه‌های هنرمندانه مربیان کانون پرورش فکری به کودکان و نوجوانان معرفی می‌شود.
اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی، ادبی، هنری و پژوهشی با موضوع انقلاب اسلامی و ادبیات پایداری و معرفی شخصیت‌های تاثیر‌گذار این نظام با روش‌های خلاقانه و هدف‌مند، از جمله فعالیت‌های مربیان در این نمایشگاه محسوب‌می‌شود.
آیین گشایش این نمایشگاه که صبح‌ و عصر ایام الله دهه فجر، پذیرای کودکان، نوجوانان و خانواده‌هاست، با حضور مدیرکل و جمعی از مسوولان کانون پرورش فکری استان گیلان صورت‌گرفت و اسفندیارضیائی در این آیین از دست‌اندرکاران برپایی این نمایشگاه قدردانی‌کرد.
او هم‌چنین برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را گامی موثر در تبیین ارزش‌ها و انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به آینده‌سازان دانست و با همراهی کودکان و نوجوانان حاضر در مرکز فرهنگی هنری مجتمع رشت از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است