یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
16 نوامبر 2020 ، ساعت 20:55 529 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63697

گشت مشترک  تعزیراتی برای تشدید نظارت بر کالاهای اساسی در آستانه اشرفیه/کشف ۳۵۳۰کیلو روغن جامد تاریخ گذشته در آستانه اشرفیه

در گشت مشترک تعزیزاتی که به منظور تشدید نظارت ها بر کالا های اساسی در شهرستان استانه اشرفیه برگزارشد ۳هزار و ۵۳۰ کیلو روغن جامد  تاریخ مصرف گذشته در یکی از انبارهای این شهرستان کشف و توقیف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، رییس اداره تعزیزات حکومتی شهرستان آستانه اشرفیه در حاشیه بازدید و نظارت بر کالاهای اساسی به خبرنگار جلال شرق گفت: گشت های سیار تعزیزات حکومتی با همراهی نیروی انتظامی  ،نیروهای داوطلب بسیجی . اداره صمت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان از انبارهای عمده نگه داری کالا در این شهرستان  به منظور  بازرسی و بازدید انجام می گیرد.

محمد صفری افزود :   در این بازدیدها که  روند تامین و ذخیره ی مایحتاج عمومی  مورد بررسی  و نظارت بازرسان  قرار گرفت   در یکی از این انبارها  بیش از ۳۵۳۰کیلو روغن جامد باضافه ۱۰۰کیلو ژله خوراکی و نزدیک به ۱۸۰ کیلو پودر کیک ساتین  تاریخ مصرف گذشته کشف و توقیف شده است.

این مقام مسؤول  با بیان این که این گشت ها به طور مستمر تا ایجاد ثبات در بازار کالا و خدمات ادامه خواهد داشت   از مردم شهرستان خواست   تا موارد تخلف و شکایات خود را برای بررسی و رسیدگی به تلفن های ۱۳۵ تعزیزات حکومتی و یا ۱۲۴ بازرسی   گزارش  دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است