شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 سپتامبر 2015 ، ساعت 13:04 1,272 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2325

گلباغی ریاست شورای شهرستان آستانه اشرفیه را هم از آن خود کرد

در انتخابات شورای شهرستان آستانه‌اشرفیه گلباغی با کسب آرای اعضای حاضر توانست ریاست شورای شهرستان را همانند ریاست شورای شهر از آن خود کند.
به گزارش جلال شرق ، رقیب آقای گلباغی مانند شورای شهر مهدی رحمدل رئیس پیشین شورای شهرستان بود که نتوانست آرای لازم را برای ادامه تصدی ریاست شورای شهرستان کسب کند.
در ادامه انتخابات هیئت‌رئیسه محمد محبوبی نایب‌رئیس، حسن شوقی خزانه‌دار و محمد نیک فر و مهدی رحمدل منشی اول و دوم شورای شهرستان انتخاب شدند.

IMG_4526
عضو شورای بندر کیاشهر بابیان این نکته که حق مردم، حق خداست گفت: عناوین این‌چنینی اعتباری است و نباید شخصیت ما در پشت چنین عناوینی مخفی باشد.
محمد محبوبی افزود: شخصیت انسانی بالاتر از عناوین است در غیر این صورت رفتار و گفتار ما تغییر خواهد کرد.
وی بابیان اینکه همه اعضای شورای شهرستان با همه ظرفیت‌های خود در خدمت مردم و شهرستان هستیم اظهار داشت: استدعا دارم که نقش شورای شهرستان پررنگ‌تر از گذشته باشد و با اجرای طرح یا لایحه اعتبارات را در بخش عمرانی هزینه کنیم.
محبوبی تصریح کرد: با رفتار و کردار خود در حفظ و ارتقای شورای شهرستان بکوشیم و اعتماد مردم را بیش از گذشته جلب نماییم و بر شوراهای فرودست نظارت و با شوراهای فرادست ارتباط مستمر داشته تا از ظرفیت‌های آنان استفاده کنیم.

IMG_4532

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است