دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 آگوست 2018 ، ساعت 17:11 384 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42861

گیلان / نماد “فک خزری” در بندرانزلی رونمایی شد

همزمان با روز بزرگداشت دریای خزر و صیانت از زیستمندان دریای خزر از المان فک خزری نصب شده بر روی ۲۳ کشتی سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.

به گزارش جلال شرق ؛ همزمان با فرا رسیدن روز بزرگداشت دریای خزر و صیانت از زیستمندان دریای خزر از المان فک خزری نصب شده بر روی ۲۳ کشتی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت حمل فله‌ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با بیان اینکه مقدمات انجام این مراسم از سه سال پیش برنامه‌ریزی شده است اظهار داشت: هدف از نصب این نمادها رساندن پیام لزوم حفظ فک‌خزری به سراسر جهان است.

علی‌اکبر غنجی با بیان اینکه موضوع حفظ و حراست از فک خزری با شعار “let me live” در سراسر جهان گسترش پیدا می‌کند تصریح کرد: تمامی کشورهای حوزه دریای خزر باید مبلغ حمایت از فک خزری باشند.

وی ملت ایران را ملتی صلح‌طلب دانست که در عقاید دینی آن‌ها بر لزوم حمایت از حیوانات تاکید شده و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره برای حضور در کنوانسیون‌های حمایت از محیط‌زیست پیش‌قدم بوده است.

مدیرعامل شرکت حمل فله‌ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این سازمان همواره در مسیر حمایت از محیط زیست حرکت کرده است گفت: شرکت کشتیرانی دریای خزر تلاش کرده است تا هیچکدام از کنوانسیون‌های محیط زیست را نقض نکند.

غنجی با تاکید بر لزوم فعال کردن سازمان‌های مردم‌نهاد و انتقال مفهوم حمایت از محیط‌زیست در میان مردم تصریح کرد: عموم مردم باید تلاش کنند تا سواحل و محیط‌زیستی که در اختیارشان است را حفظ کنند.

به گزارش تسنیم، این مراسم با حضور پروین فرشچی معاون محیط‌زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و حجت‌الاسلام سید عبدالجواد شمس‌الدین امام جمعه بندرانزلی برگزار شد.   /  تسنیم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است