سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۹ بهمن ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۲:۲۷ 777 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :47454

یادواره سرداران ،فرماندهان و۴۲۶شهیدوالامقام شهرستان آستانه اشرفیه در ۱۸ بهمن برگزار می شود

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه درکمیته اجرایی یادواره سرداران ،فرماندهان و۴۲۶شهیدوالامقام شهرستان آستانه اشرفیه گفت: این یادواره در ۱۸ بهمن  و در گلزار شهدای این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی با برشمردن اهمیت برگزاری یادواره های شهداء اظهار کرد : اولین نیاز ما به برگزاری یادواره شهداء ، قدر شناسی از شهیدان و ترویج فرهنگ قدردانی از کسانی است که به مردم و جامعه خدمت کرده اند.

وی با بیان اینکه استقلال و عزت ، امنیت مکتب ما مدیون شهداست ، ما هرچه داریم به برکت خون شهیدان است افزود : برگزاری یادواره های شهدا  ، نشان از قدر شناسی  نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی از شهئدا است  و قطعا رواج قدرشناسی در ایجاد آرامش جامعه  ، نقش مهمی دارد.

حبیبی خاطر نشان کرد : اگر کسی در عرصه های صنعت ، کشاورزی ، سیاسی و سایر عرصه ها کاری انجام دهد هنگامی ک بداند مردم قدرشناس او هستند ؛ بنابراین ، به خوبی خدمت می کنند

وی یکی از علل  برگزاری یادواره ها  را رواج فرهنگ ایثار نام برد و گفت:  ،امروز فرهنگ ایثار دست خوش یک تغییر انحرافی در دنیا شده و در نقطه مقابل آن طرز تلقی و تفسیر صحیحی است که انقلاب اسلامی از خود به جهان ارایه داده است.

حبیبی با تاکید بر این نکته که تفکر طالبانی ، ارتجاعی ، تکفیری  در دنیا امروز رواج پیدا کرده است تصریح کرد :  در این تفکر  الحادی و ارتجاعی ، بنام جهاد و شهادت طلبی ، انسان های بی گناه راه می کشند و افکار و افراد مخالف را زیر سلطه سیاسی و اقتصادی ، فرهنگی له می کنند و اسلام حراسی را رواج می دهند.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه  ادامه داد: ما در مکتب امام آموختیم که جهاد و شهادت یعنی برداشتن موانع استقلال ، پیشرفت ، عزت و کرامت انسانها و … که در این راه نیز با هدایت های رهبر معظم انقلاب گام برمی داریم .
وی به برگزاری یادواره شهدای استانه اشرفیه اشاره کرد و گفت: درچهل سالگی انقلاب اسلامی ودرایام شهادت حضرت فاطمه (س)یادواره سرداران وفرماندهان و۴۲۶شهیدشهرستان آستانه درساعت ۱۵عصر ۱۸بهمن با سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکترمحمدجعفرمنتظری دادستان محترم کل کشور وبا حضورمدیران و اقشارمختلف مردم وخانواده های معظم شهدا ورزمندگان وایثارگران درمزارشهداء آستانه اشرفیه بر گزارمی شود.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است