سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۲:۳۷ 413 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :54525
بخشدار بندر کیاشهر،

یادواره ۱۶۴شهید بندر کیاشهر ۴ مهر در بندر کیاشهر برگزار می شود /هفته دفاع مقدس،  یادآور شهادت ، شهامت  و معرفت شناسی است

بخشدار بندر کیاشهر پیش ازظهرامروز در نشست مشترک با اعضای شورای آموزش و پرورش وهفته دفاع مقدس گفت: یادواره ۱۶۴شهید بندر کیاشهر، ۴ مهر در بندر کیاشهر برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت حاجی پور  ضمن تقدیر از همه مدیرانی که فضای مناسب برای عزاداران حسینی در ماه محرم فراهم کردند با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید  اظهارکرد: ازآن جایی که  خود را از خانواده فرهنگی به حساب می آورم و همین نگاه فرهنگی ،باعث شده است که تعاملات در آموزش و پرورش با سایر ادارات و نهادها  به بهترین نحو اجرا شود.

نماینده عالی دولت در بخش کیاشهر خود را شاگرد معلمان این آب خاک معرفی کرد و از شهردار و دهیاران درخواست کرد که در زیبا سازی بیرون مدارس  اهتمام جدی داشته باشند.

حاجی پور با تاکید بر این نکته که  در اول مهر ماه ، همه مدیران در سطح شهر و دهیاران در سطح روستا  در مدارس حضور یابند تصریح کرد : حضور دهیاران برای رفع مشکلات مدارس در تمام ایام سال باید حضوری مستمر و پرنقش باشد.

بخشدار بندر کیاشهر ، هفته دفاع مقدس را   یادآور شهادت ، شهامت  و معرفت شناسی نام برد و یاد خاطره شهدای جنگ تحمیلی از جمله  ابواشهدا حجت الاسلام اسماعیلیان و فرزندان شهیدش را گرامی داشت.

وی خاطر نشان کرد : اگر نظام در طی چهل سال بر روی پای خود ایستاده است به خاطر رشادت و ایثارگری های شهدا بوده است و شایسته است نسل جوان و نوجوان ما با آرمان های ارزشی شهدا و ایثارگری ملت ایران بیشتر آشنا شند.

حاجی چور ادامه داد: برنامه های خوبی در هفته دفاع مقدس با هماهنگی بین فرماندهی بسیج مقاومت ناحیه کیاشهر ، آموزش و پرورش و دیگر نهادها در دست اقدام است که امیدواریم  آغاز سال تحصیلی که مقارن با آغاز هفته دفاع مقدس  است بتوانیم نقش بسیج  و ارزش های دفاع مقدس در ۸ سال جنگ تحمیلی بخوبی برای آینده سازان این جامعه  تبیین کنیم.

وی  با بیان اینکه بخش بندر کیاشهر ۱۶۴ شهید را تقدیم انقلاب و نظام کرده است یادآورشد : یادواره ابوالشهدا اسماعیلیان و فرزندان شهیدش به همراه  ۱۶۴شهید  بندر کیاشهر درروز پنجشنبه ۴ مهر ساعت ۵/۵ بعدازظهر در مسجد کوی امام برگزارمی شود .

در این نشست نماینده مردم آستانه و کیاشهر در مجلس در خصوص فضاهای مجازی و اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی ، ناصر رحیمی نژاد مدیر آموزش و پرورش کیاشهر درباره اقدامات انجام گرفته از سوی این مدیریت برای بازگشائی مدارس ، قربانی فرماندهی بسیج مقاومت ناحیه کیاشهر درباره برگزاری یادواره شهدا و برنامه هتای هفته دفاع مقدس و حجت الاسلام امیدی امام جمعه کیاشهر دیدگاه های خود را بیان کردند .

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است