یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
23 آگوست 2020 ، ساعت 16:50 192 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :62546
با حکم وزیر کشور با حکم وزیر کشور ؛

یونس محمودی فرماندار لاهیجان شد

طی حکمی از سوی وزیر کشور   یونس محمودی به عنوان فرماندار  شهرستان لاهیجان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  در این حکم آمده است  به موجب  این حکم  و بنا به پیشنهاد  استاندار محترم گیلان به سمت فرماندار شهرستان لاهیجان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال  و در چارچوب وظایف مصوب در راستای  تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروزی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  « مدظله العالی »  موفق باشید.

گفتنی است  بر اساس شنیده ها  و رضا یتمندی شهروندان آستانه ای  از  حسن برخورد  و تکریم ارباب و رجوع همراه با تلاش معاونت برنامه ریزی و عمرانی از آغاز حضور وی در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه پیش بینی می شود  که حمید رضا ئی لاکسری  به سمت  سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه   از سوی استاندار گیلان منصوب و ابلاغ خود را دریافت دارد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
 1. محمد :

  ,سلام باید این انتصاب رو به نماینده معین آستانه تبریک گفت.
  واقعا دست مریزاد!
  جناب فرخی شما که تو جلسه معارفه خودتون گفتین هرکاری که برای حوزه انتخابیه خودم انجام بدم ، به رسم امانت برای آستانه هم انجام میدم.
  این بود امانتداری؟؟؟؟ تمام مسئولین آستانه رو ببرین لاهیجان بعد هر چی مسئول … رو که از همه جا رونده شدن رو بیارین آستانه؟؟؟ معنی امانتداری رو هم فهمیدیم!
  واقعا راست گفتن : کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من من!

 2. میثم :

  سلام . من یکی دو بار با آقای رضایی برخورد داشتم واقعا انسان متواضع و پیگیری بودن. تا جایی که میتونستن برامون وقت گذاشتن و کارما رو انجام دادن. خدا بهش خیر بده. باعث خوشحالیه که ایشون فرماندار آستانه بشن.