دوشنبه, ۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
1 اکتبر 2015 ، ساعت 15:33 660 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3713
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای فرهنگ عمومی :

یکی از مهم‌ترین آسیب‌های فرهنگی در روابط اجتماعی ، اختلاط نقش‌هاست

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که در مسجد جامع برگزار شد ضمن تأکید بر ساماندهی شئون فرهنگی گفت: یکی از مهم‌ترین آسیب‌های فرهنگی در روابط اجتماعی ، اختلاط نقش‌هاست.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی بابیان اینکه اگر هر کدام از نهادهای فرهنگی نقش خود را به‌درستی انجام ندهند کارآمدی آن تا حد معناداری کاهش پیدا می‌کند اظهار داشت : به اعتقاد من همه شئون‌های رفتار اجتماعی و مظاهر آن ازجمله گفتارها و رفتارهای اجتماعی می‌تواند از موضوعاتی باشد که در شورای فرهنگ عمومی مطرح گردد.
وی شعار سال را که از سوی مقام معظم رهبری بیان می‌شود از مصادیق بارز فرهنگ عمومی نام برد و افزود : باید برای نهادینه کردن و استفاده از روش‌ها و تبعیت در نشست شورای فرهنگ عمومی برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری داشته باشیم
حجت‌الاسلام ساجدی با تصریح این نکته که با دامنه وسیعی که در حوزه فرهنگ است و با محدودیت مالی که داریم باید مرد عمل باشیم تأکید کرد: پیش‌نیاز ضروری برای سیاست‌گذاری ، نیازسنجی است تا بر اساس آن نیازسنجی ، اولویت فرهنگی شهر خود را در دستور کار قرار دهیم .

IMG_6985
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با نقل مطلب رئیس دادگستری این شهرستان که بزرگ‌ترین معضل فرهنگی شهر را ازهم‌پاشیدگی نهاد خانواده مطرح کرده بود گفت: اگر مهم‌ترین آسیب ما در بخش خانواده ، یا فرهنگ ترافیکی و… باشد باید در پژوهش‌ها و گردهمایی و با تشکیل کارگروه‌های تخصصی که در این حوزه تشکیل می‌شود بررسی تا در نشست شورای فرهنگ عمومی مطرح گردد.
وی مراقبت و دقت در مصوبات شورا خواستار شد و یادآور شد : باید در رفتار فردی و سازمانی دقت و انضباط و مدیریت زمانی داشته باشیم و از اعضای حقیقی و حقوقی خواست که با این نگاه به مصوبات شورا توجه داشته باشند .

IMG_7004  IMG_7000 IMG_7001 IMG_7002 IMG_6999 IMG_6998 IMG_6994 IMG_6993 IMG_6991 IMG_7003

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است