شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
23 آگوست 2016 ، ساعت 19:47 1,885 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19990
جواد پور اعلام کرد :

۱۳۷ پروژه با صرف اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال در لنگرود به بهره برداری می رسد

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود در نخستین روز از هفته دولت به همراه معاونان و مسئولین شهرستان با امام جمعه لنگرود دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش خبرنگار جلال شرق از لنگرود ، در این دیدار سیدرضا جوادپور  ضمن تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز به ویژه شهدای دولت رجایی و باهنر، دو اسوه ی مدیریتی کشور، دیدار با حجت الاسلام صدیق را نوعی اعلام بیعت با مقام عظمای ولایت و رهبر معظم انقلاب عنوان کرد

و ی اظهار کرد :اعلام وفاداری ما از راه دور ثابت می کند که دولت یک دولت ولایی ، انقلابی، اسلامی و خدمتگزار برخاسته از ملت و تایید رهبری است ؛بنابراین دولت قابل احترام بوده و بی احترامی به دولت بی احترامی به ملت و رهبر است.
فرماندار لنگرود با اشاره به شعار هفته دولت امسال که اقدام و عمل  بیان شده است افزود :عنوان دولت، تدبیر و امید و گفتمان آن اعتدال است. اعتدال یک فضیلت اخلاقی است که در حوزه های اجتماعی فرهنگی هنری کاربرد دارد. واعتدال انتخاب مسیری بین علی (ع)و معاویه نیست. علی عین اعتدال بود و اعتدال عین حق است نه راهی بین حق و باطل.
جوادپور ادامه داد: برخی در تریبون ها بخاطر مقاصد سیاسی و گاه برای فریب افکار عمومی اعتدال را پذیرش دشمن می دانند.

IMG_9796

وی افزود :باید دقت کنیم در کشور کسانی از این گفتمان ضرر کردند که قدرت داشتند و راه های دسترسی به ثروت ملی داشتند حال ناراحت هستند و اعتدال دولت را بد تفسیر میکنند. حال آنکه انقلاب جهت حاکم شدن اعتدال در جامعه بود.
فرماندار لنگرود اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید را برشمرد و گفت :دولت به دنبال شتاب علمی کشور خصوصا در دوران پسا برجام است.

وی همچنین فرهنگ، اقتصاد و معیشت مردم، ارتقای شاخص های اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی از اولویت های اصلی دولت اعلام کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود به توفیقات دولت تدبیر از سال ۱۳۹۲ اشاره و عنوان کرد :توافق هسته ای و برجام، آرامش نسبی در بازار، خروج از تورم، برنامه ریزی برای خروج غیر تورمی از رکود، تبدیل شدن کشور به کانون امنیت و قدرت در منطقه در حوزه سیاست خارجی از دستاوردهای دولت یازدهم است. وی با انتقاد از برخی مطبوعات و منتقدین رییس جمهور را یک شخصیت مجتهد،متعهد به نظام اسلامی و خدمتگزار و هتک حرمت و توهین به وی را توهین به رهبر ی و نظام اسلامی و ملت دانست.
سیدرضا جوادپور تعداد پروژه های امسال هفته دولت را ۱۳۷ پروژه با صرف اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال اعلام و اضافه نمود :جشن برخورداری از آب شرب روستایی در بخش مرکزی، بهره برداری از فاز اول مجتمع شهید املاکی، گازرسانی به ۲۷ روستا و عمران شهری و شهرهای تابعه در حالی صورت می گیرد که دولت در شرایط سختی به سر می برد.

فرماندار از روسای ادارات، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دستگاه قضا به جهت همدلی و همکاری و از مردم بخاطر صبر تشکر و قدردانی نمود و از نواقص موجود عذرخواهی کرد.

در این دیدار امام جمعه شهرستان لنگرود نیز مقوله اعتدال را از فضیلت ها و شعار خوب دولت اعلام کرد و اظهار داشت بعد از آمدن دولت یازدهم آرامش برقرار گشت.
حجت الاسلام صدیق منصب را امانت الهی دانست و گفت امانت از این بزرگتر نداریم که نظام در اختیار شماست. امانت باید خوب نگهداری و به اهلش سپرده شود.
وی در ادامه به خصوصیات شهید رجایی پرداخت و به انس با قرآن و نماز اول وقت تاکید ورزید. امام جمعه لنگرود نماز جمعه را قرارگاه فرهنگی دانست و اعلام کرد به زودی قرارگاه فرهنگی تشکیل خواهم داد تا با ایجاد حلقه فرهنگی با مسوولین شهرستان کار های فرهنگی خوبی صورت گیرد.

IMG_9810

گلباران گلزار شهدای لنگرود برای بیعت مجدد با آرمان های شهدا از دیگر برنامه های اولین روز هفته دولت در لنگرود بود.

گزارش از سیمین احمدی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است