دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
7 می 2018 ، ساعت 22:20 1,532 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40270
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه خبرداد:

۱۴۰ مسجد و بقاع شاخص آماده ماه مهمانی خدا می شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه از آمادگی ۱۴۰ مسجد و حسینیه بقاع شاخص شهرستان آستانه اشرفیه  برای برگزاری مراسم های ماه مبارک رمضان خبرداد.

به گزارش جلال شرق  ، حجت الاسلام کریم عاشوری با بیان این خبر به جلال شرق گفت:  از ۱۴۰ مسجد موجود در استانه اشرفیه و بندر کیاشهر ،  در۸۵ مسجد در تمام فصول سال با حضور یک روحانی  نماز جماعت  برپا می شود که ۳۵ درصد این مساجد نماز ظهر و مغرب و عشا و ۱۵ درصد فقط نماز مغرب و عشا  دائر است.

وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان با استفاده از روحانیون منطقه و شهرهای هم جوار و روحانیون اعزامی از حوزه های علمیه قم ، مشهد و اصفهان نماز جماعت برپاست اظهار کرد : در ایام ماه مبارک رمضان در تمام مساجد و حسینیه ها بقرنامه های فرهنگی مانند تفسیر جزء سی ام  قرآن و بیان احکام توسط روحانیون برای نماز گزاران بیان خواهد شد

حجت الاسلام عاشوری درباره تلاوت  ترتیل یک جز ازقرآن در طی ایام مبارک ماه رمضان  گفت: قرائت قرآن در بسیاری از بقاع شاخص و مساجد  که نماز صبح هم در آن ها دائر است برپا می شود.

وی  از دائر بودن بعضی از مساجد و بقاع شاخص شهرستان برای اقامه نماز صبح در ایام ماه مبارک رمضان خبردادو اظهار امیدواری کرد  که حضور  جوانان در مساجد منجر به باشکوه برگزار شدن  نمازهای جماعت  و پیوند دوباره جوانان با مسجد بیانجامد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است