یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
2 مارس 2016 ، ساعت 16:12 1,923 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11526

۱۴ هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان آستانه ای توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استانه اشرفیه گفت: ۱۴ هزار پاکت نیکوکاری با مشارکت کمیته امداد و اداره آموزش و پرورش در بین دانش آموزان این شهرستان توزیع شده است.
به گزارش جلال شرق ،  حسن قنبرنژاد در حاشیه برگزاری جشن عاطفه ها که به صورت همزمان در مدرسه شهدای معلم آستانه اشرفیه برگزار شد افزود: توزیع این تعداد پاکت با هدف جمع آوری کمکهای دانش آموزان منطقه صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه همزمان با فرارسیدن جشن نیکوکاری تعداد ۳ هزار قلک نیز در بین دانش آموزان مقطع ابتدائی و مهد کودک های این شهرستان توزیع شده است افزود: همچنین به منظور جمع آوری کمکهای مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در آستانه سال جدید تعداد ۱۴ پایگاه ثابت و سیار در منطقه برپا شده است.
وی با اشاره به اینکه از این تعداد پایگاههای جشن نیکوکاری ۱۰ مورد ثابت و تعداد ۲ مورد نیز ثابت است افزود: تعداد ۲ پایگاه نیز توسط مراکز نیکوکاری برپا شده است.
” قنبرنژاد” در ادامه با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال به مدت سه روز در این شهرستان برگزار می شود ،تصریح کرد: این جشن در دوازدهم اسفندماه در سطح مدارس ،سیزدهم اسفندماه در سطح مناطق مختلف شهرستان و در چهاردهم اسفندماه نیز در سطح آئین های نماز جمعه شهرستان برگزار می شود.
وی گفت: کلیه کمکهای دانش آموزان و نیکوکاران منطقه در جشن عاطفه های با هماهنگی مدیران مدارس در بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است